Ремонт квартир в новобудові

Ремонт квартир » Ремонт квартир в новобудові
Ремонт в новобудові Київ

Стати володарем квартири в новому будинку – дуже важливий, але лише перший крок до комфортного життя. Після покупки житла, головним завданням стає створення по-справжньому якісних умов для власника і його сім’ї – цього можна досягти тільки за допомогою грамотного, продуманого до дрібниць ремонту.

Варто розуміти, що ремонт квартир в новобудові відрізняється від ремонту житла на вторинному ринку. В першу чергу це пов’язано з усадкою, яку будівлю дає в перші 2-3 роки після зведення. Усадка може провокувати появу тріщин, перекосів дверних коробок, спучування покриття та інших проблем, тому фахівці проводять роботи, дотримуючись певних правил, що дозволяють зберегти результат на протязі багатьох років.

Якісний ремонт квартир в новобудові від W2Studio

Спеціалізована будівельна компанія W2Studio пропонує послуги професійного ремонту квартир в новобудовах Києва на вигідних для клієнта умовах. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що забезпечують повний супровід проекту: від моменту звернення і розробки дизайнерського проекту, до здачі повністю відремонтованої квартири замовнику.

У компанії W2Studio діють власні правила роботи, спрямовані на забезпечення максимальної якості робіт і захист інтересів клієнта. Реалізація проекту починається тільки після попередньої консультації та остаточного узгодження переліку робіт.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Особливості ремонту в новобудовах і етапи робіт

Ключовою особливістю ремонту квартири в новобудові є усадка. Вона може відбуватися протягом 2-3х років після зведення будівлі. У цей період, стіни, підлоги і стелі можуть зміщуватися відносно один одного на кілька міліметрів / сантиметрів. Такі зміщення сприяють появі тріщин, викликають порушення структури оздоблювальних матеріалів, що псує загальні естетичні якості житла.

З урахуванням усадки, фахівці компанії W2Studio, пропонують новоспеченим власникам квартир не проводити капремонт, краще обмежитися чорновим косметичним – це оптимальне рішення. Капремонт варто проводити після завершення етапу усадки – через 2-3 роки після зведення будівлі.

Ремонт квартири з матеріалами в новобудові. Основні етапи:

 • Комплексна консультація та розробка дизайн проекту квартири з урахуванням побажань замовника;
 • Узгодження всіх деталей і етапів майбутнього ремонту, а також затвердження кошторису;
 • Комплекс демонтажних робіт, спрямований на усунення тимчасових конструкцій, знесення не несуть стін / перегородок (при необхідності);
 • Придбання і доставка необхідних будівельних матеріалів на об’єкт;
 • Основний етап: зведення нових міжкімнатних або зональних перегородок, установка інженерних систем (вентиляції, водопроводу, каналізації, опалення), розводка електрики (з урахуванням майбутнього розташування побутової техніки);
 • Чорнова підготовка: оштукатурювання стін і шпаклівка стелі, стяжка підлоги, установка систем кондиціонування, монтаж стельових елементів, сантехнічного обладнання, установка підвіконь, міжкімнатних дверей і вікон (при необхідності заміни), вивезення будівельного сміття;

 • Завершальний етап: монтаж підлогових покриттів, поклейка шпалер, декорування стелі, установка розеток, вимикачів, освітлювального обладнання та інших елементів;
 • Установка меблів і сантехніки: облаштування ванної кімнати, збірка кухні, а також їх підключення до водопроводу і каналізації. Розміщення побутової техніки та елементів інтер’єру.

Залежно від затвердженого дизайн проекту квартири перелік робіт може істотно відрізнятися.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Вартість ремонту квартири в новобудові – ціна

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

від 5900 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 5000 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 6000 грн/м2

Відповідь на питання, скільки коштує ремонт квартири в новобудові, можна дати тільки з урахуванням цілого комплексу чинників, в тому числі:

 • Площі приміщення – вартість ремонту  1-кімнатної, 2-кімнатної або 3-кімнатної квартири буде різною;
 • Відсутність або наявність чорновий, предчистовой або фінішної обробки;
 • Складність дизайну проекту квартири і перелік запланованих робіт;
 • Тип і якість будівельних матеріалів, які використовуються в процесі ремонту.

Необхідна розгорнута консультація по питаннях, що цікавлять або ви хочете отримати детальний прорахунок вартості ремонту квартири в новобудові Києва або Київської області (Ірпені та Бучі, Вишгороді, Білій Церкві, Борисполі, Вишневому, Броварах)? Зверніться до менеджерів W2Studio прямо зараз!