Ремонт ванної кімнати

Ремонт квартир » Ремонт ванної кімнати

Ремонт у ванній особливо складний і важливий. У цьому приміщенні розташовується сантехніка, комунікації словом, речі, життєво необхідні для людини. Роблячи ремонт, потрібно і зберегти вірність роботи комунікацій, і зробити приміщення комфортним, візуально привабливим.

Для цього не обов’язково самому братися до роботи. Багато компаній надають послугу ремонт ванни під ключ. Це комплекс робіт, після проведення яких замовник отримує оновлене, готове до використання приміщення. Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями даної послуги.

Ремонт ванної під ключ

Роботи проводяться в кілька етапів:

  • Планировка. Помещение условно разделяется на несколько зон. Это важно и с визуальной точки зрения, и с точки зрения разводки коммуникаций. В ванной комнате можно разместить ванну, душевую кабину, душевой бокс, джакузи, стиральную машину, полотенцесушитель, теплый пол и унитаз. Желательно знать размер каждого элемента на этапе планировки.
  • Дизайн. Далее ремонт ванны в доме предусматривает разработку внешнего вида интерьера. Ничего страшного, что ванная комната небольшая: профессиональный дизайнер даже в несколько квадратных метров принесет уют.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

  • Підготовка до ремонту. Прибирання ванної кімнати, демонтаж старої плитки, зняття покриття для підлоги, демонтаж стелі.
  • Ремонт. Наступний етап – основні роботи. Проводиться монтаж з’єднань з каналізацією, труб водопостачання. На даному етапі можна замаскувати труби в стіну, щоб зберегти візуальну привабливість приміщення. Однак так роблять не завжди: наприклад, в квартирах в стилі лофт комунікації є частиною домашнього інтер’єру.
  • Оздоблення. Проводиться обробка стелі, укладання плитки, установка дверей. На цьому етапі закладається основа візуальної складової приміщення.
  • Установка сантехніки, перевірка правильності її роботи.

Ремонт ванної кімнати під ключ включає в себе повний спектр робіт: від планування до реалізації задумів. Дана послуга зручна тим, що немає необхідності звертатися до кількох виконавцям: одна компанія зробить все, що потрібно.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Ремонт туалету і ванни ціна за м2

Універсальну вартість визначити неможливо. Ціна квадратного метра залежить від кількох факторів.

  • Компанія-виконавець. Як правило, чим відоміша компанія, ніж більш кваліфіковані фахівці в ній працюють, тим вище вартість. Але така переплата виправдана: за роботу беруться професіонали своєї справи. Але, навіть звернувшись в авторитетну компанію, можна зробити ремонт ванни недорого. Фірми часто надають знижки і проводять акції.
  • Стан ванної кімнати. Чим більше сил і часу потрібно витратити на приведення приміщення в порядок, тим дорожче обійдеться ремонт. Найменше платять власники ванних кімнат в новобудовах.
  • Кількість квадратних метрів. Компанії надають знижки «на обсяг». Чим більше квадратних метрів, тим дешевше обходиться ремонт кожного з них.
  • Необхідність об’єднання ванної та туалету або їх поділу. Якщо потрібно змінити планування, ціна виростає. Це стосується і тих випадків, коли на додачу до ванній ви бажаєте поставити душову кабіну.

Як би там не було, ремонт ванної кімнати в квартирі під ключ найбільш вигідний варіант. Кожен окремий вид робіт обходиться набагато дешевше, якщо оплачувати комплекс разом, а не послуги порізно.