Косметичний ремонт квартир

Ремонт квартир » Косметичний ремонт квартир
Косметичний ремонт квартир

Часом трапляється так, що обстановка, яка приносила масу позитивних емоцій вчора, сьогодні вже не викликає колишнього захвату. Іноді вона просто приїдається, іноді – втрачає привабливий зовнішній вигляд під впливом часу. Як вчинити в цьому випадку? Зробити косметичний ремонт квартири!

Сама назва дає зрозуміти, про який ремонті йдеться. Ніяких перепланувань, замін інженерних комунікацій та інших масштабних робіт, – увага приділяється лише візуальній складовій. Результат: зовні «посвіжіла» квартира з новим візуальним виглядом.

Послугу косметичний ремонт квартир в Києві надає компанія W2Studio: надійно, швидко і відповідно до найдрібніших побажаннь клієнта.

Коли необхідно робити косметичний ремонт

Причиною замовити косметичний ремонт квартири може стати просте бажання власника оновити житло. Одноманітність набридає, і кардинальні зміни в зовнішності квартири зруйнують цю рутину.

Причиною може стати бажання дотримати гармонію після заміни одного елементу інтер’єру. Наприклад, шпалери зносилися, і ви приймаєте рішення поклеїти нові. Але ж в цьому випадку порушиться композиція, яка вас повністю влаштовувала! Ремонт спосіб створити новий вигляд житла.

Косметичний ремонт квартир робиться через старіння обстановки. Стелі, шпалери, ламінат все це має властивість втрачати візуальну привабливість після тривалої експлуатації.

Роботи проводяться в рамках передпродажної підготовки. Чим краще виглядає житло, тим дорожче його можна продати!

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Що входить в косметичний ремонт і з чого почати етапи роботи

Спершу зазначимо, що не входить в даний тип робіт: перепланування, заміна дверей, вікон і комунікацій, робота з опалювальними системами і проводкою, вирівнювання стін і стель. Це більш «глибинні» завдання, який проводяться в рамках комплексного і капітального ремонтів.

Перший етап підготовчий. Приміщення звільняється від меблів і великих предметів. Речі, які неможливо винести, зсуваються в центр приміщення і накриваються плівкою. Головне забезпечити безперешкодний доступ до стелі, стін.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Далі безпосередньо сам ремонт. Розглянемо етапи.

  • Підготовка поверхонь. Щоб оздоблювальні роботи принесли потрібний результат, стіни і стел. потрібно очистити повністю від всього покриття: видаляються шпалери, побілка, фарба, емаль.
  • Обробка поверхонь. «Оголені» стіни обробляють ґрунтовкою, пошкодження замазують цементом, використовується шпаклівка. Навіть якщо ви бажаєте провести косметичний ремонт квартири швидко, на даному етапі економити час не варто. Якісна обробка – запорука надійності і візуальної привабливості.
  • Фарбування стелі. Зазвичай спочатку використовують водно-дисперсійні фарби, після чого – нерозведену.
  • Оздоблення стін і поклейка шпалер. Якісний косметичний ремонт квартир закінчується формуванням бездоганно рівних стін з коректно обклеєними шпалерами. Не повинно бути бульбашок і нерівних стиків.

Зазвичай роботи не віднімають багато часу, адже немає необхідності проводити масштабні ремонтні заходи. Щоб отримати оновлене житло ще швидше, скористайтеся послугою терміновий косметичний ремонт квартир від W2Studio.

Косметичний ремонт квартир ціна в Києві

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

від 5900 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 5000 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 6000 грн/м2

Вартість косметичного ремонту квартири за м2 (метр квадратний) варіюється в залежності від переліку робіт і вимог клієнта: легкий, невеликий косметичний ремонт обійдеться дешевше, ніж грунтовний. Ціна залежить і від того, чи потрібен вам капітальний ремонт квартири терміново, з матеріалами. А так само від кількості кімнат (однокімнатна, двокімнатна або трикімнатна квартира).

Щоб дізнатися точну вартість робіт в Києві і Київській області (Ірпені та Бучі, Вишгороді, Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Вишневому) зверніться до представника компанії W2Studio.