Будівництво фундаменту (фундаментні роботи)

Ремонт квартир » Будівництво фундаменту (фундаментні роботи)
Фундамент для будинку

Фундаментні роботи для зведення житлових і комерційних об’єктів – це ключовий етап будівництва, що дозволяє забезпечити надійність і стійкість об’єкта на весь період експлуатації. У якісно виготовлених фундаментів даний показник – не менше 150 років.

Роботи з влаштування фундаменту, є складною процедурою, що вимагає від фахівців глибоких технічних знань, великого досвіду, а також комплексної підготовки: розрахунку навантаження на будову і геологічного вивчення властивостей ґрунту.

Будівництво фундаменту будинку варто довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям, які будуть використовувати якісні матеріали, врахують технічні особливості споруджуваного будови, а також будуть дотримуватися діючих будівельних норм.

Заливка фундаменту

Заливка фундаменту – застосовується при зведенні сучасних будівель в Києві і Київській області. Він забезпечує монолітність і високу міцність основи, а також мінімізує вартість м3 фундаменту, в порівнянні з іншими матеріалами.

Особлива увага приділяється якості бетонної суміші та процесу утрамбовки. Вона повинна бути виготовлена ​​за суворим стандартам, не містити сторонніх домішок, а також заливатися в обмежені терміни. У разі порушення регламенту заливки, бетон може втратити частину своїх властивостей, що знизить міцність і довговічність всієї основи будівлі. Розрахунок вартості монолітного фундаменту проводиться в період розробки будівельної документації – ціна формується з розрахунку за метр кубічний.

Пристрій і види фундаменту

Виды фундамента для дома

Існує кілька основних типів фундаменту, застосовуваних при зведенні об’єктів різного масштабу і призначення: стрічковий, пальовий, плитний і стовпчастий. Розглянемо кожен тип докладніше.

 • Стрічковий фундамент

Ленточный фундаментЗаливка стрічкового фундаменту це популярне рішення при зведенні невеликих приватних будинків і заміських котеджів. Він виконаний єдиної плитою у вигляді стрічки, по всьому периметру несучих стін будівлі. Завдяки своїй конструкції, добре справляється зі середніми і високими навантаженнями.

Залежно від вимог до будівлі, пристрій стрічкового фундаменту може бути декількох типів:

 1. Гнучкий з поздовжньопоперечним армуванням по всій довжині конструкції;
 2. Жорсткий з додатковим поясом арматури (застосовується при зведенні великих об’єктів);
 3. Переривчастий зводиться з окремих відрізків стрічок;
 4. Монолітний класичний тип, виконаний у вигляді суцільної стрічки.

Тип визначається фахівцями на етапі проектування об’єкта.

 • Фундамент палі

Свайный фундаментЗводиться з окремих пальових елементів, з’єднаних основою будівлі. Будівництво пальового фундаменту застосовується для зведення дерев’яних або бетонних будинків, розташованих на нерівних ділянках або ділянках зі складним типом ґрунту.

Залежно від типу кріплення і місця розташування конструкцій пристрій пальового фундаменту, може бути п’яти різних типів: забивний, гвинтовий, набивної, суцільний і одиночний.

 • Стовпчастий фундамент

Столбчатый фундаментПристрій стовпчастого фундаменту має спільні риси з пальових аналогом. Але замість палі використовується спеціальний бетонний стовп, який занурюється в заздалегідь підготовлену свердловину. Він використовується при зведенні котеджів і приватних будинків з легких матеріалів, вага яких не перевищує 1 тонни на метр кубічний.

Головним достоїнством є невисока вартість і довговічність: зважаючи на особливості конструкції, власник будинку на стовпчастих фундаменті не зможе побудувати цокольний поверх або підвал.

 • Плитний (монолітний) фундамент

Плитный фундаментЄ найпоширенішим варіантом для зведення будівель на слабких грунтах і на ділянках з активними грунтовими водами. Пристрій монолітного фундаменту передбачає наявність цілісної армованої плити на поверхні грунту це дозволяє підвищити стійкість будівлі. Ключовою перевагою є висока жорсткість всієї конструкції і рівномірний розподіл навантажень, при цьому ціна фундаменту під будинок буде значно більше ніж у конкурентних рішень.

Замовити фундамент під ключ

Будівництво фундаменту під ключ це найкомфортніший спосіб для замовника отримати якісну роботу від професіоналів з мінімальною участю в реалізації проекту. Ваша присутність знадобиться тільки на етапі планування об’єкта і затвердження кошторису все інше зроблять фахівці.

До ключових переваг відносять:

 • Повний супровід проекту фахівцями контроль на кожному етапі;
 • Ціна фундаменту під ключ затверджується замовником на етапі розробки проекту в подальшому вона не змінюється;
 • Застосовуються тільки якісні будівельні матеріали від перевірених постачальників;
 • Суворе дотримання термінів всі роботи виконуються за заздалегідь затвердженим графіком, відповідно до норм будівництва.

При замовленні робіт під ключ, вам більше не потрібно шукати різних підрядників.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Вартість фундаменту ціна за роботу м3

Ціна фундаменту за роботу і з будматеріалів може істотно відрізнятися в залежності від особливостей конкретного проекту і цінової політики будівельної компанії.

Прайс на фундаментні роботи враховує такі фактори:

 • Складність розробки проектної документації;
 • Вартість будматеріалів, використовуваних при виробництві бетону на момент початку будівельних робіт: цемент, пісок, щебінь, арматура і т.д.;
 • Вартість оренди спецтехніки, інструменту та обладнання;
 • Обсяг запланованих робіт. Чим більше обсяги робіт тим вище загальна вартість;
 • Географічного розташування об’єкта. Чим далі об’єкт від Києва, тим вище транспортні витрати на доставку матеріалів і працівників.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Хочете замовити послугу або розрахувати вартість фундаменту під будинок? Зверніться до менеджерів «W2Studio» прямо зараз, і відчуйте переваги професіоналів!