Проектування будинків

Ремонт квартир » Проектування будинків
Проектування будинків

Проектування будинку – це перший етап будівництва будівлі, що дозволяє врахувати цілий комплекс вимог і побажань замовника ще до фактичного початку робіт. На етапі проектування приватного котеджу або будь-якого іншого об’єкта, фахівці: визначають концепцію, розробляють оптимальну планування, підбирають будівельні матеріали, погоджують дизайн інтер’єрів, а також виконують ряд інших робіт, спрямованих на дотримання технічних норм будівництва і задоволення побажань замовника.

Проектуванням заміських котеджів і міських будинків повинні займатися тільки висококваліфіковані фахівці, які розуміють специфіку завдання і мають практичний досвід реалізації складних проектів.

Проектування приватних будинків і котеджів

Сьогодні існує велика кількість типових проектів каркасних будинків і котеджів, що дозволяє в мінімальний час підібрати непоганий варіант, що враховує ваші інтереси, функціональні та дизайнерські переваги.

Незважаючи на більш низьку ціну типового проекту над індивідуальним, варто враховувати його універсальність, яка часто призводить до необхідності заміни параметрів площі та ряду функціональних елементів будинку під потрібні конкретного власника. У свою чергу, індивідуальний проект дозволяє ще на стадії розробки врахувати всі нюанси, створивши будинок «мрії» для замовника.

На даному етапі також проводиться проектування систем будинку. Проектувальники можуть розмістити санвузли, кухню і інші приміщення на будь-якій зручній для замовника площі, що безсумнівно підвищує комфорт проживання.

Замовити розробку проекту

(067) 213 04 04

Індивідуальні проекти будинків від W2Studio

Спеціалізована будівельна компанія W2Studio пропонує вигідні умови проектування будинків, котеджів, особняків і інших об’єктів житлової нерухомості в Києві та Київській області.

Розробкою проекту будинку буде займатися команда висококласних проектувальників, відповідно до діючих технічних норм і з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Також ми пропонуємо практичну реалізацію проекту – будівництво будинку на вашій ділянці.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Процесс разработки проекта предусматривает:

  • Комплексну консультацію з замовником, в процесі якої фахівці визначають вимоги і побажання щодо реалізації проекту;
  • Створення ескізного проекту будинку, з опрацюванням конструкції, всіх зовнішніх і внутрішніх елементів: планування, технологія будівництва, резерви, фасади і т.д.;
  • Залучення фахівців, які здійснюють вишукувальні роботи. У тому числі підбір оптимальної ділянки в цікавому районі Києва або Київської області;
  • Виконання проекту в одну або дві стадії. Кількість стадій прямо залежить від складності конструкції будинку і обраної технології будівництва. У проекті опрацьовується все, навіть найдрібніші деталі і специфікації витрати необхідних матеріалів, з деталізацією їх властивостей і характеристик;
  • Складання повної кошторису на будівництво.

Залежно від особливостей проекту, перелік проведених робіт може відрізнятися.

проектування заміських будинків

Ціна проектування заміського будинку формується з урахуванням широкого спектра факторів. Тому визначити точну вартість розробки можна тільки після попередньої консультації з клієнтом.

До ключових складових загальної вартості відносять:

  • Рівень технічної складності реалізації проекту;
  • Необхідність проведення інженерно-геологічних вишукувань;
  • Індивідуальні побажання замовника;
  • Загальна площа будівлі і особливості внутрішнього планування приміщень;
  • Необхідність внесення змін до готовий проект після затвердження замовником (наприклад, вирішив перенести функціональні зони або сан вузол).

Замовте послугу проектування дерев’яного будинку в компанії W2Studio прямо зараз, і почніть новий етап життя в своєму ідеальному житло!

Замовити розробку проекту

(067) 213 04 04