Демонтажні роботи

Ремонт квартир » Демонтажні роботи
Демонтаж в квартирі

Планували ремонт під ключ в придбаній квартирі? Або купили ділянку зі старим будинком і хочете на його місці збудувати новий? А може, просто набридло старе планування і ви думаєте про нововведення в своїй оселі? У всіх цих прикладах необхідні демонтажні роботи.

Демонтажні роботи – комплекс заходів, спрямованих на знесення старих конструкцій і оздоблювальних матеріалів, видалення непридатних вікон, дверей, сантехніки і електропроводки. Дані процедури робляться при підготовці простору для більш якісного ремонту. Складність демонтажних робіт буде залежати від того, що ви хочете отримати в результаті. При цьому процесі важливо зберегти несучі перекриття, конструктивні елементи будівлі та навколишню територію.

Все це можна виконати своїми руками, але краще звернутися за допомогою до професіоналів, оскільки виконання демонтажних робіт значно важче самого ремонту, а від якості демонтажу квартири буде залежати і особливості подальшої переробки.

Що входить в демонтажні роботи

В основні демонтажні роботи в будівлі входять: демонтаж дверей, вікон, знос і демонтаж перегородок на стелі, демонтаж підлогових і настінних перекриттів, видалення старої штукатурки.

У Києві наша компанія виконує всі види перерахованих вище робіт. Наші переваги:

Дотримуємося всіх правил безпеки відповідно до загальноприйнятих норм;

Застосування сучасного обладнання та новітніх технологій при виконанні робіт;

Гарантія до 1 року на будь-які види ремонтних робіт;

Виїзд фахівця додому у зручний для вас час з складанням кошторису на демонтажні роботи.

Мінімальний стаж кожного працівника нашої компанії – 5 років. У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці;

Робимо демонтажні роботи на всіх видах будівельних об’єктів: приватних будинків, демонтаж квартири, офісів або промислових приміщень;

Гнучка система знижок. Відмінне співвідношення ціна-якість;

Наша компанія вже 5 років успішно конкурує на ринку будівельних послуг. На нашому сайті ви можете подивитися численні приклади будівельних об’єктів і відгуки задоволених клієнтів.

Основні види демонтажу

Якщо ви задумали тільки косметичний ремонт та оздоблювальні роботи, то до демонтажних робіт можна віднести тільки зняття покриттів і обробки: шпалер, кахлю, лінолеуму або ламінату. Але все ж, під терміном демонтажні роботи найчастіше мають на увазі більш серйозні переробки. Ця зміна схем комунікацій, знесення стін, проведення нової проводки, перенесення перегородок і дверних і віконних прорізів. До ремонту необхідно ознайомиться з несучою конструкцією будинку, ось чому потрібно уважно поставитися до вибору ремонтної компанії в Києві. Тільки професіонали знають нюанси інженерних розрахунків і як узгодити переробку з наглядовими органами. При плануванні демонтажу потрібно заздалегідь приготувати:

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Захисні окуляри і рукавички. Такі роботи завжди пов’язані з великою кількістю пилу і сміття і для засоби захисту ніколи не будуть зайвими.

Мішки для сміття. Сміття при демонтажних роботах краще відразу складати в мішки. Це значно полегшить роботу і звільнить простір;

Дотримуватися шумового режиму. В Україні шуміти можна в будні дні з 08.00 до 21.00. у вихідні дні тільки за погодженням з сусідами.

Завжди пам’ятати про електропроводку та знеструмлювати приміщення, в якому проводяться роботи. Це особливо важливо при роботі в старих квартирах.

Демонтаж стін

Демонтаж стен Киев

Зазвичай роботи зі стінами виконуються шар за шаром. Починають з видалення шпалер, після штукатурка і в кінці стіна. Якщо говорити про цегляну стіну, а саме вони найчастіше зустрічаються в будівлях, то починають вибивати їх зверху. Розширюють зазор між двома сусідніми цеглами обережно витягують першу цеглину. Саме вона викликає найбільші труднощі, потім справа піде швидше. Нижній ряд цегли, як правило, втоплений в стяжку підлоги. Щоб його демонтувати, необхідно по лінії основи видовбати канавку, а тільки потім витягують цеглини. Для зменшення кількості пилу в повітрі рекомендується змочувати стіну водою.

Демонтаж підлог

Демонтаж полов в Киеве

Обсяг і вид роботи залежить від виду підлоги. Якщо немає яких-небудь особливостей, то демонтаж найчастіше починають від порога вхідних дверей.

Якщо підлога дерев’яна, то за допомогою лапи дошки відокремлюють від основи підлоги, дерев’яні лаги поле розпилюють спеціальної дисковою пилкою.

Якщо на підлозі плитка, керамограніт або бетон, то знадобиться спеціальний перфоратор. Для захисту від шуму краще скористатися навушниками. При хорошому стані перекриттів цементну стяжку з підлоги видаляють за допомогою відбійного молотка.

Демонтаж стелі

Демонтаж потолка Киев

Перед демонтажем стелі з нього знімають всі декоративні елементи (плінтуси, люстри та інше).

 • Рейковий стеля. Рейки за допомогою інструменту відгинають і піднімають по одній з краю. Основну конструкцію розбирають, прибираючи профілі і від’єднують кріплення.
 • Натяжне покриття. Таке покриття знімається за допомогою спеціальної теплової гармати. Спочатку за допомогою шпателя відокремлюють полотно від підстави, потім акуратно видаляють залишки клею.
 • Стельові панелі типу Armstrong. Знімаються підвіси з деталями кріплення, які закріплені в будівельних конструкціях. Після демонтують несучі елементи. Решітчастий тип стелі. Попередньо знімаються решітки, потім видаляються рейки конструкції, знімаються напрямні стелі і напрямні кутів.
 • Плиточну стелю знімають за допомогою шпателя, піддягаючи кут плитки і від’єднуючи клей.
 • Стеля зі шпаклівкою. Попередньо таку стеля простуковують, виявляючи слабкі ділянки. Шпателем відшкрібують шар штукатурки по всій площі покриття.

Після всіх демонтажних робіт на стелі поверхню шліфують спеціальною шліфувальною машинкою.

Демонтаж дверей

Демонтаж дверей в Киеве

Існують два способи демонтажу дверей. Якщо ви надалі плануєте використовувати двері повторно, то дверна коробка виймається акуратно. Спочатку двері знімається з петель, при цьому важливо, щоб двері були максимально відкриті. 

Коли це міжкімнатні двері і петлі роз’ємні або карткові, то проблем з цим зазвичай не виникає. Якщо при фіксації використовувалися звичайні петлі, то потрібно просто розкрутити саморізи на петлях. Після знімають шалівку, обережно видаляючи елементи кріплення.

На заключному етапі знаходять місця кріплення дверної коробки в отворі. За допомогою шуруповерта або викрутки викручують анкерні кріплення. Для прискорення демонтажу капелюшки болтів можна спиляти болгаркою. Монтажну піну між коробкою і отвором зрізають канцелярським ножем. Акуратно виймають коробку з отвору, видаляють добори.

Якщо ви не плануєте використовувати міжкімнатні двері повторно і вам потрібно швидко звільнити дверний проріз, то найпростіше розпиляти короб пилкою навпіл по діагоналі. Це спростить вилучення останнього. Поріг і лиштви віддаляються ломом.

Демонтаж санузла

На першому етапі демонтують унітаз, ванну, раковину. Одночасно встановлюють тимчасовий унітаз. Другим етапом буде видалення кахлю зі стін і підлоги перфоратором. Після демонтують труби водопроводу, каналізації. При ремонті в новобудові перепланування не потрібно, а ось якщо ви вирішили капітально змінити обстановку, то на останньому етапі йде демонтаж стін і стелі. При роботі професіоналів на цю роботу зазвичай йде 1-2 дні.

Демонтаж плитки

Демонтаж плитки в Киеве

Починати роботу краще зверху, переміщаючись поступово вниз. Існують кілька способів зняття плитки. Якщо ви не плануєте використовувати її повторно, то найпростіше використовувати перфоратор. Якщо його немає, то підійде зубило та молоток.

Якщо стара плитка вам ще стане в нагоді, то процес буде більш трудомістким. Спочатку видаліть затірку шпателем. Потім по периметру плитки просвердлите отвори електродрилем. Акуратно відокремте плитку від основи.

Демонтаж кухні

Демонтаж кухни в Киеве

До початку роботи потрібно зняти і винести всі меблі. Від шпалер зі стін легко позбудеться за допомогою води, губки і шпателя. Плитка знімається за принципом кахлю в санвузлі.

Наступним етапом буде демонтаж водопроводу і каналізаційних труб. Якщо за проектом труби будуть ховатися в стіні, то слід врахувати чи є стіна капітальної.

Демонтаж балкона

 • при наявності скління балкона його видаляють в першу чергу;
 • знімають облицювання і позбавляються від утеплювача балкона;
 • після знімають несучі конструкції;
 • видаляють покриття для підлоги.

При демонтажі пластикових вікон в будинку і на балконі спочатку видаляють укоси, одночасно стулки вікна знімають з петель. Потім прибирають кріплення вікна. Монтажну піну зрізають канцелярським ножем, анкерні болти викручують. Віконну коробку знімають. Видаляють підвіконня і зачищають віконний отвір.

Заключним етапом будь-яких демонтажних робіт є прибирання сміття. Будівельне сміття не можна викидати разом зі звичайним, досвідчені майстри це знають. Такі відходи повинні вивозитися окремо. Фахівці нашої компанії при проведенні робіт використовують власний організований транспорт, вивезення сміття проходить регулярно.

Демонтажні роботи в Києві від W2Studio

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

W2Studio давно зарекомендувала себе як відповідальна будівельна компанія в Київській області, що надає послуги з демонтажних і будівельних робіт в квартирах і будинках. У нашій скарбничці сотні виконаних проектів і тисячі задоволених клієнтів. Компанія надає весь перелік демонтажних робіт. Ви сміливо можете покластися на нашу бригаду. Ми працюємо, дотримуючись графік і норми будівництва, шумові режими, дружимо з сусідами, після демонтажних робіт вчасно вивозимо сміття.

Вартість демонтажних робіт-ціни в Києві

Ціни на наші роботи можна уточнити трьома способами:

 1. Зателефонувати за номером телефону і уточнити вартість демонтажу у оператора.
 2. Зайти на сайт, там розміщений актуальний прайс зі списком цін на всі види послуг.
 3. Найточніший спосіб-викликати нашого фахівця додому в Києві у зручний для вас час. Уже на місці після огляду приміщення він зробить індивідуальний розрахунок і скаже вартість повного обсягу демонтажних робіт, з наданням кошторису на демонтажні роботи, або розпише ціну за кожну послугу.

На всі види робіт у нашої команди є гарантії в 1 рік.

Якщо ви задумали ремонт – не зволікайте. Телефонуйте до компанії W2Studio прямо зараз і не пошкодуєте, адже ви довіряєте нам найпотаємніше і рідне-ваш будинок.