Ремонт квартир під ключ

Ремонт квартир » Ремонт квартир під ключ
Ремонт під ключ в Києві

Ремонт квартири під ключ в Києві від компанії W2Studio – це оптимальне рішення для власників міської та заміської нерухомості, які бажають отримати комплексні послуги від професіоналів без пошуку декількох підрядників і зайвого головного болю.

У процесі ремонту: від прийому замовлення до повної здачі об’єкта, будівельна компанія бере на себе максимум зобов’язань по організації і проведенню робіт – це дозволяє виконати запланований робіт в мінімальний час з високою ефективністю, практично не відволікаючи власника квартири від його повсякденному житті.

Ремонт квартир під ключ – етапи робіт

Якісний ремонт квартири під ключ передбачає тільки комплексний підхід з боку будівельної компанії, яка повинна враховувати особливості конкретного об’єкта і індивідуальні побажання замовника.

Основні етапи робіт:

Розробка дизайну проекту квартири

Після звернення замовника, проводиться співбесіда. В процесі обговорення, визначаються ключові моменти майбутнього проекту. Фахівці з’ясовують вимоги і побажання по плануванню, обробці і оснащення приміщень. Вони визначають можливість реалізації поставлених завдань, а також пропонують власні рішення.

Проводиться обмір приміщень, що дозволяє створити тривимірну модель квартири, для візуалізації розглянутих рішень. Виконується узгодження планів демонтажних / монтажних робіт, вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, планів розміщення сантехнічного обладнання, проводки для підключення побутової техніки, а також меблів і декоративних елементів.

На етапі розробки проекту складається деталізований кошторис, що враховує вартість матеріалів і самих робіт під ключ. Також узгоджуються терміни виконання всіх етапів проекту.

Демонтаж і установка перегородок

Виконується демонтаж покриттів і комунікацій, вивозиться будівельне сміття, встановлюються нові перегородки;

Придбання і доставка будматеріалів

За заздалегідь узгодженим кошторисом, здійснюється купівля та доставка будматеріалів на об’єкт, також фахівці привозять необхідний інструмент;

Чорнові роботи

Фахівці вирівнюють стіни, підлоги, стелі. Проводиться монтаж інженерних систем і комунікацій (водопостачання, каналізації) прокладається електропроводка, опалення. Виконується оштукатурювання, установка гіпсокартонних конструкцій та стяжка підлоги;

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Монтажні роботи

Встановлюються підвіконня, радіатори опалення, міжкімнатні двері, а також інші конструкції (залежить від початкового дизайн проекту квартири);

Чистова обробка

Виконуються остаточні оздоблювальні роботи: штукатурка, фарбування, декорування каменем або обклеювання шпалерами стін, укладання підлогових покриттів, монтаж освітлювального обладнання, установка плінтусів, монтаж сантехнічного та мікрокліматичного обладнання, прибирання залишків сміття і його вивезення;

Установка побутової техніки та меблів

Після завершення активної фази оздоблювальних робіт і підключення комунікацій, встановлюються меблі і побутова техніка: збірка і монтаж кухонь, шаф-купе, прихожих, спалень і т.д. Кухонна раковина, ванна, душова кабіна, туалет, підключаються до водопостачання і каналізації.

Залежно від індивідуальних особливостей кожного проекту, етапи реалізації та перелік послуг, що надаються можуть змінюватися.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

У чому переваги ремонту квартир під ключ

Вирішивши зробити ремонт квартири під ключ, замовник отримує відразу кілька переваг. До основних відносять:

  • Підряд виконує одна будівельна компанія, яка бере на себе всі зобов’язання і відповідальність: від моменту проектування до здачі об’єкта – вона не може перекласти вину на інших підрядників за низьку якість робіт або невідповідність будматеріалів;
  • Економія часу для замовника – всі деталі обговорюються ще на етапі проектування, решта виконуються без його участі;
  • Фіксована вартість, а також відсутність простоїв будівельників.

Ремонт під ключ – оптимальне рішення для власників житла, які бажають отримати якісний результат з мінімальною участю.

Вартість ремонту квартири під ключ – ціна

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

від 5900 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 5000 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 6000 грн/м2

Вартість виконання ремонту прямо залежить від ряду ключових факторів, а також індивідуальних побажань замовника. До основних факторів, що впливає на формування ціни відносять: вартість використовуваних будівельних матеріалів, тип і обсяги майбутніх робіт (розмір приміщення, наприклад, ремонт одно-, дво- або трикімнатної квартири буде істотно відрізнятися), а також їх складність.

Остаточна вартість визначається тільки після складання детального кошторису і його розгляду замовником. Після підписання договору ціна фіксується і не змінюється. Вартість ремонту може змінюватися з ініціативи замовника, наприклад, при необхідності використання інших будматеріалів або виконання додаткових робіт.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Наша компанія виконує ремонт під ключ по Києву і Київській області (Ірпені та Бучі, Вишгороді, Білій Церкві, Борисполі, Вишневому, Броварах). Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і залишайте заявку на безкоштовний виїзд виконроба.