Ремонт квартир в Ірпені

Ремонт квартир » Ремонт квартир в Ірпені
Ремонт квартири під ключ в Ірпені

Поради по ремонту квартири потрібні всім, але однакової відповіді на питання як швидко і якісно зробити ремонт квартири під ключ ніхто не придумав. Спробуємо відповісти на найбільш поширені запитання.

Для початку потрібно вирішити, який обсяг роботи, і за яку вартість ви хочете ремонт. Чи буде це комплексний ремонт або переробка торкнеться лише одну кімнату; просто оздоблення квартири або ви хочете євроремонт, ремонт в новобудові з переплануванням або косметичний – всі ці аспекти краще вирішити до початку проекту. Всі будівельні заходи по обробці, сантехніці, електриці – це комплекс складних правил, які можуть торкнутися безпеку будинку і незнаючому людині приступати до ремонту ні в якому разі не можна.

Чому варто замовити ремонт квартир або будинку в Ірпені у нас

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Чим ми вигідно відрізняємося від конкурентів?

 • Ремонт квартир в Ірпені багато років є нашою професійною діяльністю.
 • Безкоштовний виїзд фахівця в зручне для вас час до початку співпраці для підбору індивідуального плану поліпшення.
 • Якщо ви замовляєте ремонт квартири під ключ в Ірпені у нас, то дизайнерський проект переробки вашої мрії з хорошою знижкою.
 • Укладення договору з чітким зазначенням ціни робіт до початку проекту.
 • Домовляємося самі з ТСЖ, ЖЕК і керуючими компаніями будинку при виникненні яких-небудь питань.
 • У нас є виконроб, який 24/7 на зв’язку з клієнтом.
 • У компанії має великий досвід роботи і тому є перевірені оптові постачальники, які зроблять задовольняє вас співвідношення «ціна-якість».
 • Ви платите поетапно за обсяг виконаної роботи. Нам дорога репутація.
  Повна прозорість і звітність про закупівлі.
 • Доставляємо і вивантажуємо матеріали самі.
 • Дотримуємося шумовий режим і підтримуємо добрі стосунки з вашими сусідами.
 • Прибираємо після себе сміття і не залишаємо недоробок.
 • І тільки у нас є акт прийому приміщення, де підписом обох сторін засвідчується закінчення ремонту.
 • На нашому сайті ви можете подивитися вже готові проекти в місті Ірпінь.

Ремонт будинків в Ірпені від компанії W2Studio

Найчастіше найкращим рішенням за весь «квартирне питання» – це вибір і залучення до роботи хорошою спеціалізованої бригади. Наша команда має всі якості, необхідні для здійснення переробки вашої мрії. Ми працюємо на території Київської області, в місті Ірпені.

Будь-який ремонт є досить серйозним заходом і вимагає дотримання певного алгоритму. Цей алгоритм починається з розробки та затвердження проекту і кошторису. Дизайнерський ремонт або навіть просто поклейка шпалер завжди вимагає плану.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Ремонт будинків або квартир в Ірпені підрозділяється на:

 • Косметичний ремонт – це оновлення зовнішнього вигляду, ні втручання в несучу конструкцію. Мінімальний проект приміщення квартири або будинку. Або це внутрішні оздоблювальні роботи.
 • Капітальний ремонт – це комплекс заходів з проектування, транспортуванні будматеріалів, роботи з інженерними комунікаціями, оздоблювальні роботи всередині приміщення, за домовленістю з клієнтом – вибір, доставка та встановлення меблів.

Скільки коштує ремонт під ключ в Ірпені – ціна

Перед початком ремонту свого будинку слід усвідомити один дуже важливий момент: хороший ремонт не може бути дешевим апріорі. Люди, які запевняють вас в зворотному лукавлять. Не буває дешево і якісно. Добротні будматеріали і акуратна робота майстра не можуть коштувати мало. Висококласний фахівець цінується на вагу золота.

Професіонали, які володіють кількома спеціальностями і працюють в злагодженою командою, завжди користуються попитом. Багаторічний досвід помножений на теоретичні знання безцінний. Всі знають приказку: скупий платить двічі. У питанні про ремонт це особливо актуально.

Вторинний ринок

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

від 1800 грн/м2

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

3500 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 3500 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 4500 грн/м2

Якісний ремонт квартир в новобудовах Ірпеня під ключ

Виконання будь-якого виду ремонту будинку краще довірити нашим професіоналам. Саме поняття ремонту під ключ має на увазі, що після переробки ви отримаєте приміщення, повністю готове прийняти мешканців. Жодного разу за час існування нашої команди в місті Ірпінь ми не порушували терміни здачі об’єкта! Наша компанія по праву вважає це своїм досягненням.

Робота ведеться за чітким планом, де прописані всі кроки з термінами виконання з оплатою поетапно. Наш девіз: «Ваш будинок – наше рішення».

Наша команда працює без посередників і дає гарантію 1 рік навіть після закінчення співпраці. Це прописується в договорі ще на початковому етапі. Репутація для нас – не порожній звук.