Ремонт стелі

Ремонт квартир » Ремонт стелі
Ремонт стелі

Навіть найкрасивіші меблі, найоригінальніший дизайн інтер’єру не врятує приміщення, в якому пошкоджений стелю. Він приковує до себе увагу, і гості неодмінно побачать кожен ваду. Висновок: як тільки помітили пошкодження на стелі, відразу ж звертайтеся за допомогою до майстра. Стелі будь-якого типу можна повернути гарний зовнішній вигляд. Є безліч ефективних методів наприклад, безпіщанка стелі або штукатурка, які дозволяють зробити це відносно легко і швидко.

Особливості ремонту натяжних і підвісних стель

Натяжна стеля має вигляд розтягующого полотнища. За рахунок еластичності при монтажі можна зробити ідеально рівну поверхню. Але ця медаль має зворотний бік: натяжна стеля вразлива до механічних пошкоджень. Наприклад, полотнище можна легко порізати, використовуючи гострий предмет під час прибирання.

Ремонт натяжної стелі полягає у відновленні цілісності полотнища. Якщо пошкодження сталося в центрі, накладається латка. У разі пошкодження ділянки ближче до краю, ремонт спрощується: розірвана ділянка відрізається, після чого майстер нагріває полотнище і розтягує його, – в такому разі зовсім відсутні латки.

Натяжні стелі також ремонтуються в випадках, коли в них зібралася вода, або полотнище обвисло.

Підвісні стелі набагато рідше потребують ремонту, так як вони більш міцні і мають значний термін служби. Ремонт стель з гіпсокартону найчастіше проводиться через тріщини. Причина – помилки на етапі монтажу або неправильна шпаклівка стелі: некоректно підібраний склад може привести до утворення тріщин.

Якщо точно відомо, що причина – неправильно підібраний склад шпаклівки, можна переробити стяжку. Також для ремонту використовується шліфувальна машинка. Ремонт підвісних стель можна проводити і без цієї техніки, але в такому випадку він відніме багато часу і принесе чимало дискомфорту через розлітається пилу.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Послідовність ремонту стель

Алгоритм дій відрізняється в залежності від типу стелі, але можна виділити етапи, які є актуальними для більшості випадків.

  • Очищення стелі від старої обробки. Якщо робиться ремонт в новобудові, дані роботи не проводяться. В інших випадках знімається шар побілки, штукатурки, шпалер. Залишається чиста основа.
  • Нанесення шару грунтовки. Він забезпечує хороше зчеплення стелі із сумішами, які будуть наноситися далі.
  • Шпаклівка. Від цього етапу залежить, наскільки рівною буде стеля.
  • Штукатурка стелі. Фінальний етап підготовки до нанесення декоративного покриття.
  • Нанесення фарби або побілки.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Ремонт натяжних стель більш простий. Полотнище замінює собою бетонну поверхню, тому можна обійтися, наприклад, без таких етапів, як шпаклівка, штукатурка.

Якщо у вас немає просунутих навичок в ремонтній справі, краще довірте цю роботу професіоналам, адже великий ризик помилитися. Наприклад, дуже важливо зробити ідеально точне вирівнювання стелі. Навіть невелика похибка здатна погіршити візуальне враження від приміщення. Користуючись послугами фахівців, ви отримуєте гарантію якості, тому можете розраховувати на роботу, зроблену за всіма правилами.

Ціни на обробку і ремонт стелі

Вартість варіюється в залежності від типу стелі і необхідних робіт. Також на ціну впливає стан і тип пошкодження. Нижче ви можете побачити вартість ремонту стелі за квадратний метр.