Ремонт кухні

Ремонт квартир » Ремонт кухні

Пройшли ті часи, коли при облаштуванні кухні акцент робився виключно на практичності приміщення. Сьогодні важливим аспектом є візуальна складова, привабливість. За допомогою ремонту можна «освіжити» приміщення, зробити його більш світлим, додати атмосфери затишку і комфорту.

Перш ніж приступити до ремонту, розробіть схему зонування. Розділіть обідню зону, місце для прийому їжі і зберігання кухонного начиння. Цей крок – половина успіху. Кухня, в якій все перемішано, апріорі не може бути комфортною. Крім того, пам’ятайте: не можна економити на оздоблювальних матеріалах. Можливо, в такому випадку вам і вдасться зробити гарний ремонт кухні, але протримається ця краса недовго.

Дизайн кухні ідеї для ремонту

Що стосується дизайну: нічого самостійно вигадувати не потрібно, все вже зробили за вас професійні дизайнери. Вам залишилося вибрати підходящий варіант.

  • Мінімалізм. Хороший варіант, якщо ви хочете зробити ремонт кухні недорого. Даний стиль передбачає мінімальну кількість меблів і декоративних елементів. Акцент робиться на вільному просторі.
  • Хай тек. Відмінні риси – строгість форм, футуристична обстановка. У дизайні переважає сірий колір.
  • Лофт. Простий з точки зору складності ремонту стиль. Комунікації є частиною дизайну, стіни годі й обробляти. Наприклад, популярним є рішення з «голими» цегляними стінами.
  • Класицизм. Роблячи ремонт кухні в будинку, потрібно ніби перенестися на кілька століть назад. У пріоритеті – багате оздоблення, велика кількість декору і «аристократичної» мебелі.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Це основні стилі, до яких вдаються власники кухонь. Можна експериментувати, поєднуючи кілька стилістичних рішень.

Ремонт кухні під ключ

Роботи не обов’язково виконувати самостійно. Можна скористатися послугою ремонт під ключ. Вона має на увазі проведення кількох етапів роботи.

Починається все з виїзду спеціаліста на об’єкт, оцінки якості «вихідного матеріалу», майбутніх робіт. Після цього власнику кухні озвучується вартість ремонту. Узгодивши ціну, фахівці переходять до розробок проектів дизайну. Клієнт вибирає підходящий. У деяких компаніях проект надається безкоштовно, як бонус до основних робіт.

Далі слідує підбір матеріалів та безпосередньо ремонтні роботи. При бажанні власник кухні може доручити фахівцям підбір меблів, покупку і доставку. В результаті, замовивши послугу ремонт кухні в квартирі під ключ, власник отримує повністю готове приміщення, яке відразу ж можна використовувати.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Ремонт кухні – ціна за м2

Зрозуміло, точної відповіді на питання, скільки коштує ремонт кухні, ніхто не дасть. Все залежить від компанії, послугами якої ви користуєтеся, якості послуг і виконуваних робіт. Крім того, на вартість впливають такі чинники:

  • складність ремонту. Якщо ви живете в новому будинку, роботи забирають менше часу і сил. Кухні в старих будинках ремонтуються довше;
  • квадратура приміщення. Чим більше кухня, тим дешевше обходиться ремонт одного квадратного метра;
  • комплекс робіт. У компаній є стандартний перелік ремонтних робіт, які проводяться, однак ви можете розширити його. В такому випадку вартість буде вище.

Ремонт кухні під ключ це комплексна послуга. Отже, її вартість нижча, ніж ціна окремих ремонтних робіт. Ви можете розраховувати на непогану економію. Головне користуйтеся послугами авторитетних компаній, що мають ім’я на ринку. У такому випадку кожен квадратний метр кухні буде відповідати вашим вимогам і побажанням.