Ремонт в стилі Хай-Тек

Ремонт квартир » Статті » Ремонт в стилі Хай-Тек
Хай-тек в інтер'єрі

Як виглядає стиль хай-тек? Це поєднання мінімалізму і сучасних технологій, екологічні та енергозберігаючі будівельні матеріали, максимальне кількості світла і вільного простору.

Слово прийшло з англійської мови, де High-tech в перекладі звучить як високі технології. На ранньому етапі свого розвитку, в другій половині двадцятого століття був затребуваний в міській архітектурі. Підкреслював урбаністичні холодні риси промислових будинків і будівель.

Характерні риси стилю

Ремонт квартири в стилі хай-тек сподобається крокуючим з передовими технологіями людям не бояться експериментувати. На сьогоднішній день один з найпопулярніших напрямків дизайну.

Як виглядає стиль хай-тек в інтер’єрі житла?

В обробці стін відмінно виглядають цегла, камінь, декоративна штукатурка або прокраска стін. Сучасні вінілові шпалери також дадуть хороше поєднання практичності і краси. Основне правило оформлення – однотонність і переважно світлі кольори. Стіни будуть свого роду полотном в майбутньому інтер’єрі і краще їх не перевантажувати додатковими деталями.

При виконанні робіт з підлоговим покриттям часто вибирають наливні підлоги. Вони функціональні, сучасні, і забезпечують монолітний вигляд підлоги. Дуже красиво в такій квартирі буде виглядати також керамограніт, плитка, паркет або ламінат. Палітра статі підтримує загальну колірну гамму. Ніякої строкатості і складних візерунків. Монохромний килим або килимове покриття чудово впишеться в загальну картину.

При виборі стелі в хай-тек перевагу віддають багаторівневим підвісним конструкціям і\або натяжній стелі. Переходом рівнів можна зонувати простір інтер’єру. Ефектно виглядає в такій квартирі стеля з відбиваючим глянсовим або з дзеркальним покриттям. Простір над головою в цьому жанрі, мабуть, найбільш схильне декору при обробці. Тут можна пограти з фактурою і кольором. Але все ж потрібно не забувати про єдність стилю.

Крім зовнішнього лиску, хай-тек заснований на застосуванні останніх технічних новинок і різних пристосувань, полегшують життя. Це принцип «Розумного будинку» з дистанційним управлінням: теплі підлоги з клімат-контролем, екологічний компактний електрокамін, автоматичні вимикачі світла, програмований сценарій дня в будинку, установка системи режиму безпеки, що відповідають останнім словом техніки.

Модернізація інтер’єру-особливості стилю хай-тек в інтер’єрі

Що таке ремонт в стилі хай-тек? Якщо ви хочете зробити своє житло більш сучасним, будь це ремонт в новобудові або переробка стосуватиметься вторинного житла, то цей напрям буде вам до душі.

  • Основні матеріали: скло, пластик і метал з прямими і чіткими лініями і в стриманій колірній гаммі.
  • В якості прикраси елітного ремонту квартири в стилі хай-тек вітаються абстрактні картини, фотографії в строгих рамках на стінах і футуристичні статуетки в стилі кубізму. При цьому враховують, що хай-тек не любить великої кількості аксесуарів.
  • Світлу тут виділяється особливе місце. Центральне стельове освітлення можна замінити безліччю різноманітних світильників на стелі, на стінах і на підлозі. Джерела світла повинні бути максимально простими, без яскравих зовнішніх деталей. За допомогою гри підсвічування отримують цікаві інтер’єрні рішення.
  • Всі меблі компактні і практичні. Дуже популярна обстановка зі численними вбудованими функціями. При цьому намагаються не завантажувати інтер’єр корпусних меблями, її або прибирають, або розчиняють в просторі за допомогою різних прийомів. Полиці і ручки шаф роблять прихованими. М’які меблі в більшості випадків в одному кольорі, з оманливо простим дизайном. Найчастіше вона виділяється мальовничим плямою на тлі інтер’єру в єдиній кольоровій гамі.
  • Поділ на зони відбувається або за допомогою меблів, або прозорими стінами і освітленням. Стаціонарні перегородки не характерні для направлення хай-тек. Їх або замінюють при ремонті на мобільні розсувні, або маскують. Це ж стосується і дверей.
  • Для збільшення відчуття простору і великої кількості повітря в приміщенні працюють безліч дзеркал і скляних поверхонь, які відбивають і розсіюють світло.

В інтер’єрі житла при ремонті квартири робиться акцент на форму і фактуру деталей, для цього залишаючи максимально просторим приміщення.

Дизайн будинків і котеджів в стилі хай-тек

Сучасні напрямки в будівництві приватного будинку зовсім несхожі на дерев’яні хатинки минулого. Як побудувати будинок в стилі хай-тек? Будівля в цьому жанрі витончене і легке зовні, зручне і сучасне всередині. Давайте розглянемо будинок в стилі хай-тек уважніше.

У багатьох випадках такий будинок робиться без внутрішніх перегородок і стін. Звертають на себе увагу величезні панорамні вікна в підлогу і плоский дах. Упор йде на функціональність будинку, правильне змішання натуральних матеріалів і ультрасучасне обладнання. поєднання простоти дизайну при мінімумі декору зовні і всередині. оригінальне планування і лаконічна палітра цветов. Цей напрямок не схожий на жодний інший.

Проект даної будівлі задіє найостанніші тенденції в енергозбереженні, екологічності і практичності і питання, скільки коштує ремонт в стилі хай-тек, як ніколи актуальний. Прийнято вважати, що ціна такого будинку буде значною. Але це не завжди вірно. Житло такого типу не обов’язково буде дуже дорогим. До того ж, такий будинок в майбутньому буде самостійно забезпечувати себе теплом і електроенергією, а значить, стане самоокупним.

Економічні будинки в мінімалістичному стилі цілком по кишені родині з середнім достатком, тим більше, коли мова йде про будинок вашої мрії.