Дизайн інтер’єру квартир

Ремонт квартир » Дизайн інтер’єру квартир

Проект дизайну інтер’єру квартири – це основа майбутнього ремонту, що дозволяє візуалізувати ідеї і вносити в них необхідні виправлення ще до фактичного початку робіт. Непродумане оформлення простору і недотримання етапів робіт може призвести до незадовільного результату, який потягне за собою необхідність часткової або повної зміни виконаного ремонту.

Розробка повинна проводитися згідно з чинними стилістичним і технологічним вимогам, з урахуванням побажань замовника і рекомендацій профільних фахівців. Такий підхід дозволить використовувати різноманітні ідеї дизайну інтер’єру квартири, роблячи житло максимально комфортним, функціональним і естетично привабливим.

Інтер’єр квартир – стилі дизайну

Сьогодні кожен може вибрати відповідний стиль з десятків і навіть сотень можливих рішень. При цьому існує лише кілька найпопулярніших варіантів, найчастіше використовуваних при реалізації дизайну інтер’єру та ремонту квартири.

Вибір відповідного рішення, проводять з урахуванням індивідуальних побажань замовника, спираючись на габарити житлоплощі. Наприклад, дизайн інтер’єру маленьких квартир в розкішному стилі Бароко або Рококо буде недоречний, але популярні сучасні стилі: мінімалізм, лофт, хай-тек або техно, дозволяють візуально розширити площу кімнат, привносять функціональність і гармонію в житло.

До популярних дизайнам інтер’єру квартирних кімнат відносять: авангард, класицизм, конструктивізм, неокласицизм, електрика, експресіонізм, англійська, китайська, африканський, єгипетський, мексиканський, середземноморський, скандинавський, прованс, класичний російський, американський, японський, гранж, постмодернізм і еко.

Замовити дизайн

(067) 213 04 04

Сучасний дизайн інтер’єрів квартир

Дизайн квартири в сучасному стилі найбільш популярний у молоді і «просунутих» людей середнього віку. Найяскравішими представниками є:

 • Хай-тек – технологічний стиль, спрямований на цілеспрямованих активних людей, що живуть в ритмі стрімкого міста. Елементи інтер’єру містять досить багато металу і пластика. Особлива увага приділяється технологічності приміщень, можлива установка smart-систем «розумний дім»;
 • Мінімалізм – консервативний стиль з переважанням світлих відтінків і простий функціональної меблями. Добре підходить для житла з невеликою площею;
 • Лофт – пряма протилежність мінімалізму. Даний стиль передбачає наявність необроблених поверхонь, наприклад, цегляних і бетонних стін, а також кованих елементів або натуральних тканин. Найчастіше в лофт оформляють не всі житло, а деякі зони, наприклад, вітальню або робочий кабінет.

Певну популярність мають такі інтер’єри як: Шеббі шик, поп-арт, контемпорарі. Але через своїх особливостей вони не можуть стати підходящим варіантом дизайну інтер’єру типової квартири невеликій площі.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Елітний дизайн інтер’єру квартир

Елітним дизайном кімнат в квартирі можна вважати абсолютно оригінальний, авторський стиль, який не має аналогів і виключає застосування шаблонних підходів. У таких приміщеннях повинні переважати дорогі матеріали і оригінальні елементи декору.

До основних рис елітного інтер’єру відносять:

 • Повністю оригінальний дизайн-проект;
 • Сучасне технічне оснащення приміщень;
 • Якісна функціональні меблі з цінних порід дерева або інших дорогих матеріалів;
 • Авторська обробка, складні архітектурні елементи.

Елітний інтер’єр повинен забезпечувати загальну естетичну красу приміщення, його презентабельність і підкреслювати статус власника.

Дизайн інтер’єру квартири студії

Універсальна планування квартир студій відкриває перед власником широкий спектр можливостей у виборі оптимального варіанту. Особлива увага приділяється візуальному розмежування функціональних просторів, підвищенню функціональності меблів, а також збільшення варіативності житла.

Як правило, в квартирах студіях використовуються стилі з простими лініями, високоякісним технічним оснащенням і стриманістю. Тут будуть недоречні розкішні історичні Рококо і Бароко – вони забезпечать візуальне стиснення простору, відкритість якого так цінується сучасними людьми.

Замовити дизайн проект квартири в Києві

Спеціалізована будівельна компанія W2Studio пропонує вигідні умови розробки дизайн-проекту в Києві і Київській області. Наші фахівці в мінімальний термін зберуть всю необхідну інформацію, врахують побажання клієнта і нададуть повний пакет документів по ремонту та декорування приміщення.

В W2Studio, ви отримаєте якісний дизайн інтер’єру вітальні в квартирі або проект всього житла. У ньому міститиметься:

 • 3D-візуалізація об’єкта;
 • Деталізований кошторисний розрахунок;
 • Повний пакет креслень з плануванням приміщень і схемою розташування комунікацій;
 • Поетапний план будівельно-ремонтних робіт;
 • Авторський нагляд.

Створюйте своє ідеальне житло вже сьогодні разом з W2Studio!

Замовити дизайн

(067) 213 04 04