НАШІ ПОСЛУГИ
ВАРТІСТЬ РОЗРОБЛЕННЯ ДИЗАЙН ПРОЕКТУ

Весь проект

Дизайн проект та авторський нагляд

Вартість ремонту квартир

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

від 5900 грн/м2

Новобуд

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 5000 грн/м2

Дороговартісний

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ

від 6000 грн/м2

Потрібен прорахунок або консультація? - Телефонуйте!

Відповіді На Поширені запитання

Ви працюєте за договором?

Так, наша компанія працює в правовому полі, тому із замовником укладається договір, в якому прописані права та обов’язки сторін, в тому числі терміни, відведені на виконання робіт, вартість послуг, а також інші важливі деталі.

Як оплачуються послуги?

Оплата здійснюється в три етапи: перший 33% від вартості кошторису при підписанні договору, другі 33% від вартості кошторису після підписання першого акту виконаних робіт, і 34% після підписання другого акту виконаних робіт.

Хочу хороший ремонт. З чого почати?

Найважливішим аспектом початку будь-якого ремонту є розуміння того, що конкретно ви хочете отримати на своєму об’єкті, а також який тип ремонту зможе задовольнити ваші потреби: бізнес-класу, капітальний або елітний. З докладним описом різних видів ремонту можна ознайомитися в розділах нашого сайту або зателефонувавши менеджеру, який надасть розгорнуту консультацію і розповість про особливості та переваги кожного виду ремонту з урахуванням характеристик вашого об’єкта і поставлених завдань.
Щоб відповідь була максимально конструктивною, необхідно, щоб наш виконроб виїхав на об’єкт і виконав виміри. Згідно з отриманими даними, ми виконаємо розрахунок майбутніх робіт і складемо кошторис. Якщо умови виконання робіт вас влаштуе – підписуемо договір і приступаємо до робіт в обумовлені терміни. Вам залишиться приймати виконані роботи і відчувати комфорт якісного ремонту.
У випадках, коли замовник не має можливості заздалегідь визначитися з типом і дизайном ремонту – варто звернутися до дизайнера, який візуалізує дизайн-проект на основі ваших побажань.

Скільки коштує складання кошторису і виїзд виконроба на заміри?

Дані послуги надаються на безоплатній основі.

В який термін складається кошторис, і виконроб виїжджає на об'єкт?

Як правило, дана процедура займає не більше 1-3 днів після отримання заявки від замовника. На термін складання кошторису може вплинути обсяг запланованих робіт.

Чи можна у вас замовити будматеріали або ви виконуєте тільки роботи?

Ми надаємо комплексні будівельно-ремонтні послуги, маємо договори з провідними українськими постачальниками будматеріалів. Тому ми можемо придбати всі необхідні матеріали самостійно, в деяких випадках вони виходять із суттєвою знижкою (у порівнянні з роздрібними мережами). W2Studio дорожить власною репутацією, тому надає повноцінну довгострокову гарантію не тільки на виконані роботи, а й на матеріали придбані через нашу компанію.

Ремонт виконують ваші робочі або ви наймаєте підрядників?

Ми маємо повноцінний штат власних фахівців, які виконують роботи на об’єктах. Але в разі підвищеної завантаженості або необхідності проведення специфічної роботи, компанія W2Studio залишає за собою право на залучення сторонніх виконавців. У таких випадках, ми забезпечуємо комплексний контроль якості виконаних робіт, а також несемо гарантійні зобов’язання перед замовником в повному обсязі.

Чи здійснюємо ми технічний нагляд?

Всі наші об’єкти куруються виконробами і відповідальними менеджерами. Прораб – відповідальний фахівець за якість робіт, а менеджер – особа, яка відповідає за ефективність організації процесу.

Якщо я замовлю ремонт, через скільки почнуться роботи на об'єкті?

Ремонт на вашому об’єкті розпочнеться протягом тижня після узгодження умов і підписання договору. У будь-якому випадку, в тексті договору вказується дата початку робіт і терміни здачі об’єкта. Якщо з тих чи інших причин ми не встигнемо виконати заплановані роботи – замовник отримує грошову неустойку, згідно з умовами прописаного договору.

Чи можливо замовити окремий ремонт кімнати або поетапний ремонт квартири?

Так, ми можемо взяти проект з поетапним виконанням робіт або ремонт в окремо взятій кімнаті. Але тільки в разі наявності вільного часу. Як показує практика, даний вид робіт оптимальний в міжсезоння, коли у наших фахівців знижена навантаження. Детальніше дізнатися про можливості виконання такого ремонту можна у нашого менеджера.

Яку гарантію ви надаєте?

Ми надаємо комплексну гарантію на виконані роботи та матеріали, що використовуються (тільки наші будматеріали) протягом 1 року після здачі об’єкта.

В які терміни виконується ремонт?

Термін виконання ремонту завжди індивідуальний і залежить від цілого комплексу чинників, в тому числі: обсягів робіт, технічної складності реалізації проекту, індивідуальних побажань замовника. Стандартні терміни: євроремонт – від 3 місяців, капітальний ремонт – 3-4 місяці, косметичний ремонт в 1 приміщенні – до 1 місяця.

Чи є метод розрахунку термінів ремонту. Ви укладетеся в прописані в договорі терміни?

Термін виконання ремонту на конкретному об’єкті залежить від декількох факторів, у тому числі: габарити і геометрія приміщень, технічна складність реалізації, тип застосовуваних матеріалів, персональні побажання клієнта. Деякі матеріали мають технічні норми, пов’язані з необхідністю витримки тимчасового інтервалу, наприклад, для застигання, тому часові межі реалізації ремонту можуть зміщуватися в ту чи іншу сторону. Вони не повинні перевищувати терміни, зазначені у договорі, тому дані нюанси враховуються нашими фахівцями ще до укладення договору. У разі порушення термінів – компанія W2Studio виплачує замовнику неустойку відповідно до умов договору.

Монтажем електропроводки та електрообладнання займаються електрики з допусками?

Так, всі наші електрики мають необхідну освіту і допуски для проведення робіт в діапазоні до 1000В.

Чи повинен я приймати роботу після виконання кожного етапу (шпаклівку, електрику, сантехніку тощо)?

Кожен етап роботи закривається підписанням акту виконаних робіт, в якому перераховуються безпосередньо ті роботи і в тих обсягах, які були виконані на даному етапі. Також ви можете відвідати об’єкт в будь-який зручний для вас час, з метою оцінки швидкості і якості виконуваного ремонту.

Як скласти максимально точний кошторис на проведення ремонту?

Щоб розрахувати вартість ремонту на вашому об’єкті максимально точно, з урахуванням застосовуваних матеріалів і устаткування – необхідно замовити дизайн-проект. При складанні дизайн-проекту наш фахівець враховує всі технічні характеристики приміщення, тип використовуваних матеріалів, складність робіт та інші параметри, що дає можливість розрахувати кошторис з максимальною точністю. Якщо ви не хочете замовляти дизайн-проект, необхідно викликати нашого представника, який проведе всі необхідні виміри на вашому об’єкті і за допомогою профільних фахівців складе кошторис. Компанія W2Studio дорожить своєю репутацією, тому забезпечує абсолютну прозорість при складанні кошторису.

Як визначитися з дизайном інтер'єру, вибирати меблі, предмети декору, побутову техніку, сантехніку та інші складові повноцінної квартири?

Кращим і найправильнішим способом визначитися зі стилем вашого приміщення є звернення до професійного дизайнера, який має профільну освіту, багатий досвід і добре орієнтується в актуальних рішеннях. Також ви можете самостійно підібрати відповідний стиль інтер’єру на нашому сайті або на просторах інтер’єру.
Узгодьте свій вибір з дизайнером – на основі вашого вибору, він створить повноцінний дизайн-проект, де врахує побажання, які дуже важливі для комфортного проживання.

Які неприємності можуть трапитися в процесі ремонту. Як уникнути шахраїв або недобросовісних виконавців. Як переконатися у високій кваліфікації найманих будівельників?

Дане питання є одним з найважливіших для замовника при передачі свого об’єкта будівельникам під реалізацію ремонту і це не дивно, адже по-справжньому якісний ремонт – це не тільки можливість жити в комфортних умовах, а й певні матеріальні витрати. Нерідко бажання заощадити, підштовхує звернутися до фахівців «на всі руки», які обіцяють виконати ремонт швидко, якісно і дешево.

Як показує практика, в ході роботи таких майстрів вартість ремонту істотно зростає, а якість залишає бажати кращого. Більш того, ці фахівці не беруть на себе юридичних зобов’язань по швидкості, якості та вартості ремонту – це робить замовника заручником, який змушений погоджуватися на явно невигідні умови. Частим результатом такого співробітництва стають втрачені гроші, час і зіпсовані будматеріали.

Щоб уникнути ризиків, не попасти на шахраїв і зафіксувати вартість ремонту на етапі підписання договору – звертайтеся тільки в «білі» компанії, що працюють за офіційним договором. Такою компанією є W2studio. Ми готові показати замовнику свої об’єкти, провести детальну консультацію і нести відповідальність за взяті на себе зобов’язання. За роки роботи ми отримали колосальний досвід успішних ремонтів на об’єктах різної складності, в тому числі елітного класу. Також ви можете ознайомитися з реальними відгуками наших клієнтів.

Ремонт квартир в Києві

Ремонт – це найкращий спосіб відновити колишню красу і функціональність житла, а також здійснити кардинальне переформатування простору. Як правило, ремонт в квартирі починають з кількох причин:

Придбання нового житла, інтер’єр якого не відповідає вимогам нового власника;

Колишній ремонт перестає задовольняти естетичні та функціональні вимоги мешканців: покриття втрачають красу, формуються тріщини і інші проблеми;

Бажання кардинально змінити обстановку навколо себе;

З’являється потреба у переформатуванні житлового простору, наприклад, при народженні / дорослішанні дитини, перехід на віддалену роботу (на дому) і т.д.

Незалежно від причин, ремонт квартири – це відмінний спосіб поліпшити власні житлові умови і підвищити функціональність простору.

З чого починається ремонт квартири

Багато людей вважають, що почати ремонт легко, а закінчити практично неможливо – ця думка має місце, але тільки при неправильному підході. Проблеми виникають тоді, коли немає чіткого розуміння реалізації проекту, а ремонтом займаються обивателі, замість професіоналів. Будь-який ремонт, починається з прийняття рішення і вибору будівельної компанії, яка зможе забезпечити якісне виконання робіт та дотримання термінів.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Професіонали завжди починають роботу з детального планування, в процесі якого вибирається не тільки майбутній дизайн і будівельні матеріали, а й визначаються етапи виконання робіт: від створення дизайн проекту і чорнових робіт, до установки меблів і здачі квартири.

У процесі консультації, враховуються параметри приміщення і індивідуальні побажання замовника. На її основі фахівці створюють дизайн проект – він дозволяє візуалізувати квартиру після запланованого ремонту. Такий підхід дає можливість побачити сильні і слабкі сторони задумки, а при необхідності – внести зміни ще до початку робіт.

Безкоштовна консультація

(067) 213 04 04

Замовити якісний ремонт квартири від W2Studio

Спеціалізована будівельна компанія W2Studio пропонує вигідні умови виконання ремонту квартири, в незалежності від його масштабів: косметичний, капітальний, євроремонт, дизайнерський, а також комбінований.

Для того, щоб отримати розгорнуту консультацію з питань або замовити ремонт, вам необхідно зв’язатися з менеджерами нашої компанії: по телефону, через форму зворотного зв’язку на сайті, e-mail, месенджери, шляхом особистого відвідування офісу або будь-яким іншим зручним способом.

Основні етапи замовлення ремонту квартири в W2Studio:

  • Проводиться розгорнута консультація. Наші фахівці з’ясовують побажання замовника і пропонують свої рішення;
  • Визначається можливість реалізації проекту з урахуванням вимог замовника і особливостей житлового приміщення. Наші фахівці дають цінні поради щодо поліпшення естетики і функціональності квартир – це дозволяє виробити;
  • Проводиться розробка дизайн проекту – фактична візуалізація вже відремонтованого житла;
  • Формується кошторис на проведення ремонтних робіт;
  • Складається договір з фіксованим переліком робіт і бюджетом. Після підписання договору вартість робіт не змінюється. Виконати зміни вартості може тільки замовник, наприклад, при заміні будівельних матеріалів або необхідності проведення додаткових робіт.

Після всіх узгоджень і підписання договору, наші фахівці приступають до практичної реалізації проекту на об’єкті замовника.


РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ

Партнери

Вартість ремонту квартир – ціна в Києві

Остаточна ціна залежить від широкого спектра факторів. Точну вартість можна визначити після розробки дизайну проекту та складання кошторису. На формування вартості можуть впливати наступні фактори:

  • Площа квартири – чим більше площа, тим вище вартість (вартість ремонту однокімнатної, двокімнатної або трикімнатної квартири буде відрізнятися);
  • Тип і якість використовуваних будівельних матеріалів;
  • Складність виконання запланованих будівельних робіт. Як правило, реалізація індивідуальних проектів, обійдеться замовнику трохи дорожче класичного ремонту;

Хочете замовити ремонт квартири в Києві та Київській області (Ірпені та Бучі, Борисполі, Білій Церкві, Вишневому, Броварах) або бажаєте отримати розгорнуту консультацію? Зверніться до менеджерів W2Studio, і відчуєте переваги професіоналів!

Ремонтно-будівельна компанія W2Studio

Компанія W2Studio надає комплексні ремонтно-будівельні послуги в Києві та Київській області. Ми сформували команду висококваліфікованих фахівців, яким під силу вирішення завдань будь-яких обсягів і складності: від створення дизайн-проекту і прорахунку кошторису, до повної здачі завершеного об’єкта «під ключ».

Дотримуємося принципів максимальної відкритості і прозорості, відповідально ставимося до реалізації будь-якого проекту, незалежно від його обсягів і вартості. Наші клієнти отримують розгорнуті консультації і якісну підтримку на всіх етапах реалізації проекту.

Будівельна компанія в Києві – всі види ремонтних рабіт

Завдяки ретельному підбору кадрів, наявності спецтехніки, сучасному обладнанню, а також великому досвіду в сфері будівництва та ремонту житлових, комерційних, виробничих об’єктів ми надаємо широкий спектр робіт з гарантією якості:

На всіх етапах надання послуг, проводиться суворий контроль якості робіт, що мінімізує ймовірність появи дефектів під час здачі і подальшої експлуатації об’єкта.

Чому варто звернутися в W2Studio

Ми надаємо максимально якісні послуги в мінімальні терміни. З ключових переваг варто відзначити:

Роботу виконують тільки досвідчені висококваліфіковані фахівці;

Строго дотримуються будівельні норми і техніка безпеки, гарантуючи якісний довготривалий результат;

Практикується гнучка цінова політика, що робить послуги доступними для киян і жителів Київської області;

В процесі будівництва і ремонту, використовується тільки якісне обладнання / інструменти від провідних світових виробників;

Забезпечується суворий контроль якості на всіх етапах робіт: від первинної консультації і проектування, до фінішної обробки і здачі об’єкта.

Наші переваги

Новини з блогу

В цьому розділі Ви знайдете корисну інформацію про всі види будівництва і ремонту. Поради від провідних фахівців з дизайну і проектування. А також інформацію про будівельні матеріали.

Штукатурка: як вибрати

Штукатурка: як вибрати і яку купити

Штукатурка – це популярний будівельний матеріал, що застосовується для внутрішньої та зовнішньої обробки стін, стель, колон та інших поверхонь. Вона завжди наноситься за допомогою

Як правильно вибрати ламінат – 5 порад

Який ламінат краще вибрати – це питання, яке хвилює багатьох людей, які планують ремонт. Адже правильна відповідь на нього, дозволить купити і укласти по-справжньому

Як вибрати кондиціонер для квартири

Вибір та встановлення кондиціонера – це завдання, спрямоване для створення більш комфортного і здорового мікроклімату у приміщенні, що зумовлює ефективність роботи обраного устаткування наступні