Ремонт офісів в Києві

Ремонт квартир » Ремонт офісів в Києві

Якісний ремонт офісів це трудомісткий процес, що вимагає від фахівців глибоких технічних знань і практичних навичок. По-справжньому хорошим результатом вважається відмінна функціональність приміщень, їх естетична привабливість, а також довговічність результату.

Будівельна компанія «W2Studio» пропонує послугу якісного ремонту офісів під ключ, на вигідних для клієнта умовах. Ми виконуємо як косметичні, так і капітальні роботи. Послуга є повністю прозорою, роботи контролюються на кожному етапі виконання замовник отримує повністю готове приміщення, в якому можуть починати роботу співробітники.

Косметичний і капітальний ремонт офісу

Наша компанія пропонує два варіанти ремонту офісних приміщень: капітальний і косметичний, в тому числі обробка офісу під ключ.

Косметичний ремонт це простий і найменш витратний спосіб додати інтер’єру приміщення свіжий, презентабельний вигляд. Такий варіант буде оптимальний для приміщень, де раніше проводилися комплексні роботи і які знаходяться в задовільному стані, а також замовникам з мінімальним бюджетом.

Капітальний ремонт це більш витратний спосіб оновити інтер’єр приміщення, що передбачає виконання комплексних робіт. Він включає комплексну підготовку: від розробки дизайнпроекту, до повного оновлення стін, підлог, стель і комунікацій. Підійде для людей, які бажають кардинально змінити вигляд приміщення, створити нові функціональні зони і поліпшити загальні якість офісу.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Вибір оптимального варіанту необхідно проводити виходячи з таких факторів:

 • Поточного стану приміщення: чи потрібно оновлювати внутрішню обробку офісу, міняти комунікації, зміцнювати стіни і т.д .;
 • Вартості ремонту офісу після попередньо складеної кошторису чи дозволяє бюджет виконати заплановані роботи;
 • Термінів проведення робіт капітальний ремонт може тривати довше. Це може бути критично для сезонного бізнесу, в період, коли спостерігається максимальна ділова активність;
 • Перспектив розвитку офісу на найближчу і середньострокову перспективу.

Для вибору оптимального варіанту ремонту офісу з ціною за квадратний метр, рекомендуємо проконсультуватися з профільним фахівцем.

Ремонт офісу під ключ

Виконання робіт під ключ від спеціалізованої компанії «W2Studio» це раціональне рішення, що дозволяє мінімізувати участь замовника при виконанні абсолютної більшості робіт.

До інших переваг ремонту під ключ відносять:

 • Затвердження термінів та їх суворе дотримання;
 • Наявність конкретного алгоритму дій, відповідно до заздалегідь розробленого дизайнпроектом;
 • Фіксована вартість робіт кошторис складається на початковому етапі, роботи починаються тільки після затвердження замовником.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Ваша участь знадобитися тільки в період розробки дизайнпроекту, де враховуються побажання клієнта, а також в момент прийому готового об’єкта.

Ремонт і обробка офісу ціна за м2

Вартість робіт «W2Studio» прямо залежить від ряду факторів, які враховуються ще на етапі попередньої консультації з клієнтом, а також в момент складання зміни.

Ключові фактори, що впливають на вартість:

 • Ціна розглянутих будівельних і оздоблювальних матеріалів;
 • Складність реалізації дизайнпроекту. Чим вище складність тим більше вартість;
 • Планування і загальної площі приміщення;
 • Індивідуальних побажань замовника, наприклад, внесення змін в процесі робіт, заміна елементів оздоблення і т.д.

Замовте послугу в Києві від «W2Studio», і відчуєте переваги професіоналів!