Ремонт підлог

Ремонт квартир » Ремонт підлог
Ремонт підлоги

Як тільки вашій підлозі знадобиться ремонт, ви відразу це відчуєте. Скрипи, тріщини, продавлені місця, зруйноване покриття все це не тільки псує загальне враження від приміщення, але і позначається на комфорті. Висновок: потрібно якомога швидше усувати проблему. Ремонт паркету і будь-якого іншого покриття щодо нескладне завдання, якщо за неї береться фахівець. Якщо у вас немає відповідних навичок, не варто ризикувати: ціна помилки висока.

Ремонт і стяжка підлоги етапи ремонту

Алгоритм виконання робіт може відрізнятися в залежності від типу підлоги і пошкодження, але є загальні етапи, актуальні для більшості випадків.

 • Підготовчий етап. Необхідно повністю звільнити приміщення і очистити його від сміття. Пол потрібно проместі мокрим віником кілька разів. Після цього використовується пилосос, який видаляє залишки сміття з тріщин і інших важкодоступних місць. Ідеально, якщо у вас є можливість використовувати будівельний пилосос.
 • Демонтаж старих матеріалів. Якщо пошкодження серйозні, і є бажання повністю замінити покриття, ремонт підлоги в квартирі починається з повного видалення. У деяких ситуаціях проводиться часткова заміна: наприклад, якщо певне місце в дерев’яній підлозі скрипить при кроках, сталося часткове руйнування  бетонного покриття.
 • Обробка антигрибковим речовиною. Якщо в структурі підлоги утворилося гниття, проводиться обробка спеціальною довготривалою речовиною.
 • Усунення дефектів. Наприклад, якщо мова йде про дрібні тріщини в бетонній підлозі, проводиться промазування ґрунтовкою і заповнення тиксотропії.
 • Капітальний ремонт стяжки. Ремонт підлог в будинку включає в себе даний етап, якщо потрібна повна заміна стяжки. Наприклад, заливка стяжки підлоги проводиться при заміні звичайного статі на теплий, серйозному руйнуванні наявного покриття.
 • Гідроізоляція. Укладається плівка, яка не дозволяє воді проникати крізь покриття.
 • Чорнова обробка. Покриття готується до укладання останнього шару – декоративного оздоблення. Заливається чорновий шар, який обов’язково вирівнюється до ідеального стану.
 • Обезпилювання. Бетонна підлога міцнf і надійнf, але має один недолік – його поверхня з часом перетворюється в пил. Все б нічого, але в подальшому цей процес може зачепити глибокі шари статі, тому проводиться знепилювання.
 • Чистова обробка. Укладається фінальне декоративне покриття. Наприклад, лінолеум, ламінат або паркет.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Види стяжки, які використовуються при ремонті підлоги:

 • Наливна. Раніше цей метод був безальтернативним. Суть полягає в тому, що на поверхню майбутньої підлоги заливається суміш на основі цементу і бетону.
 • Напівсуха. У складі суміші є набагато менше води, ніж у випадку з наливний стяжкою. Ремонт бетонної підлоги за допомогою даного методу хороший тим, що суміш висихає вже через 15 годин після заливки, і можна приступати до наступних робіт.
 • Бетонна. Дана стяжка є підвидом напівсухий стяжки. В цьому випадку для заливки використовується бетонна суміш, а не цементно-пісочна.
 • Суха. Використовуються гiпсоволоконнi плити, що володіють гідроізоляційними властивостями. Їх, наприклад, легко можна знайти в Києві. В якості альтернативи використовують ДСП і водостійку фанеру. Для сухої засипки застосовують доменний шлак, пісок, кераміт.

Перед тим, як зробити вибір, уважно вивчіть плюси і мінуси кожного варіанту. Є безліч нюансів. Від вашого вибору також залежить ціна ремонту підлоги.

Ремонт теплої підлоги

Особливості ремонту залежать від того, якa у вас тепла підлога. Є два варіанти: водяна і електрична.

 • Найпопулярніші поломки електричної підлоги  поломка термодатчика, терморегулятора і вихід з ладу нагрівального кабелю. У перших двох випадках проводиться заміна деталей або їх ремонт. При виході з ладу нагрівального кабелю визначається зона, де локалізується ушкодження. Для цього використовують тепловізор. Після виявлення пошкоджену ділянку замінюється.
 • Власники водяної підлоги можуть зіткнутися з наступними проблемами: поломка циркуляційного насоса, завоздушенність системи, несправність проводки. Якщо поламалася якась деталь, проводиться ремонт або заміна. Якщо трапився прорив труби, визначається місце протікання, і елемент змінюють. В даному випадку проводиться і ремонт стяжки підлоги, так як без цього неможливо дістатися до необхідного ділянки. Іноді доводиться «розкопати» велику ділянку стяжки.

Найсерйозніша загроза це велика теча в водяній підлозі. В такому випадку є ризик не тільки псування підлогового покриття, але і затоплення сусідів знизу.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Циклювання і шпаклівка паркету

Якщо у вас паркетна підлога, можете використовувати технологію циклювання і шпаклівки, щоб надати йому красивого зовнішнього вигляду. У такому випадку навіть ремонт старої підлоги закінчиться досягненням відмінних візуальних показників.

Циклювання – це технологія вирівнювання дерев’яних поверхонь. Свою назву вона отримала від апарату, який використовується в процесі: він називається цикля.

Шпаклівка – це усунення щілин між елементами паркету. Створюється ефект монолітного підлогового покриття. Воно виглядає куди гарніше, ніж розрізнені елементи.

Вартість ремонту підлог ціни за м2

Ремонт підлоги, оздоблення підлоги це широке поняття. Комплекс робіт може серйозно відрізнятися від будинку до будинку. Ціни на ремонт дерев’яних підлог і інших типів покриттів ви можете побачити нижче.

ВИД РОБІТ ЦІНА
Грунтовка підлоги 22 грн/м2
Пристрій гідроізоляції підлоги 105 грн/м2
Армування стяжки 65 грн/м2
Цементнопесчанная стяжка висотою до 50 мм 180 грн/м2
Цементно-піщана стяжка висотою до 100мм 195 грн/м2
Утеплення підлоги пінопластом 110 грн/м2
Пристрій чистової стяжки самовирівнюється сумішшю під паркет, лінолеум 160 грн/м2
Укладання чорнової підлоги з фанери або OSB 155 грн/м2
Укладання паркету штучного на фанеру от 250 грн/м2
Укладання ламінату 150 грн/м2
Укладання лінолеуму 130 грн/м2
Укладання ковроліну 130 грн/м2
Укладання паркетної дошки (клей) 190 грн/м2
Укладання паркетної дошки (плаваючий спосіб) 170 грн/м2
Установка пластикових плінтусів от 75 грн/м.п.
Установка плінтусів дерев’яних, МДФ от 140 грн/м.п.
Монтаж плінтуса з поліуретану от 150 грн/м.п.
Монтаж декоративних порогів 200 грн/м.п.