Капітальний ремонт квартири

Ремонт квартир » Капітальний ремонт квартири
Капітальний ремонт квартири

Зносився лінолеум? Потрібно його замінити. «Втомилися» шпалери? Необхідно їх переклеїти. Але що робити, якщо кожен елемент приміщення знаходиться не в найкращих кондиціях, коли все потребує заміни та оновлення? Потрібно зробити капітальний ремонт квартири!

Мається на увазі повне усунення візуального та фізичного зносу, відбувається перетворення житла. Це наймасштабніший вид ремонту: він значно перевершує за переліком робіт косметичний і комплексний ремонти. Фахівці проводять заміну обробки, відновлення пошкоджень, оновлення інженерних компонентів.

Капремонт квартири – це складна робота і велика відповідальність. Дозвольте професіоналам зробити все в кращому вигляді! Фахівці W2Studio готові прямо зараз взятися за поліпшення вашого житла.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Послідовність і що входить в капітальний ремонт квартир

Результатом проведення капітального ремонту є буквально нова квартира: з новою обробкою, трубами, сантехнікою, проводкою. Даний тип має на увазі не тільки роботу «руками», а й організаційні моменти: розробку дизайн-проекту.

Фахівці враховують особливості приміщень, вислуховують побажання власників, після чого показують, як буде виглядати житло після проведення робіт. Завдяки наявності дизайн-проекту замовник не стикається з сюрпризами після завершення ремонту: він заздалегідь знає тонкощі.

Перелік робіт, які включає ремонт квартири, формується в індивідуальному порядку. Все залежить від стану приміщень, побажань клієнта. Пропонуємо розглянути типи робіт, які проводяться в більшості випадків.

Етапи капітального ремонту

Як вже було сказано вище, перший етап – розробка дизайн-проекту. Після узгодження фахівці переходять до реалізації задуманого.

  • Демонтаж. Видаляється стара обробка, прибираються старі компоненти. Залишаються лише несучі конструкції. Після проведення демонтажу фахівці отримують чисте «полотно», де можна створювати новий вигляд квартири.
  • Оновлення інженерних комунікацій. У «голому» приміщенні проводити це зручніше. Капітальний ремонт квартир під ключ включає в себе заміну проводки, роботу з водопровідними системами, опаленням. Після завершення етапу проводиться тестування нових комунікацій: запускається вода, тестується герметичність проводки, коректність роботи лічильників.
  • Заміна вікон. Якщо вони встановлені давно або чимось не влаштовують власників, проводиться установка нових вікон.
  • Оздоблення. Фахівці штукатурять поверхні, формують стяжки, гарантують стінки, стелю, підлогу.

  • Установка вхідних дверей. Оптимальний час для виконання цієї роботи – після заливки стяжки. Щоб двері не постраждала під час проведення подальшого ремонту, знімаються оздоблювальні панелі.
  • Робота з вентиляцією. Якщо природна вентиляція під час проведення ремонту порушується, фахівці усувають проблему.
  • Облаштування балкона. Проводиться утеплення приміщення, при необхідності – скління, заміна вікон.
  • Фінальні роботи. Сюди входить шпаклівка, укладання плитки, лінолеуму, ламінату, поклейка шпалер, декоративна штукатурка, фарбування.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

По-перше, від кількості етапів залежать терміни проведення робіт. По-друге, від цього параметра залежить ціна капітального ремонту квартири.

Якісний капітальний ремонт квартири від W2Studio

Хороший ремонт – це мистецтво, і фахівці W2Studio знають в ньому толк. Ми виконуємо будь-який обсяг робіт, реалізуємо будь-які етапи ремонту в будь-якому приміщенні. Проводимо капітальний ремонт квартири з матеріалом і без нього (матеріали – ваші).

При співпраці з W2Studio ваші права захищаються законом: перед початком ремонту ми підписуємо офіційний договір. Хочете бути впевненими у високій якості проведених робіт? Клієнти отримують річну гарантію.

Ви будете в курсі кожної витраченої копійки: W2Studio надає докладні звіти про витрати. Ніяких фінансових сюрпризів! Перед початком роботи ми складаємо кошторис, яку неодмінно дотримуємося.

Скільки коштує капітальний ремонт квартири – ціна в Києві

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

від 5900 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 5000 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 6000 грн/м2

Універсальної цифри немає. Ціна залежить від квартири і ваших побажань. Вартість капітального ремонту квартири (1-кімнатної, 2-кімнатної і 3-кімнатної) – ціна за м2 (квадратний метр) – наведені нижче. Ознайомившись, ви зможете приблизно визначити ціну.

Якщо потрібен капітальний ремонт квартири, і ви бажаєте дізнатися точну ціну, залиште заявку на розрахунок вартості. Представник W2Studio з вами зв’яжеться і надасть відповіді на наявні питання.

W2Studio – це висококласний капітальний ремонт квартири в Києві та Київській області (Ірпені та Бучі, Борисполі, Білій Церкві, Вишневому, Борисполі, Броварах) в короткі терміни. Хочете вже незабаром отримати буквально нову квартиру? Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку.