Ремонт однокімнатної квартири

Ремонт квартир » Ремонт однокімнатної квартири
Ремонт 1-кімнатної квартири Київ

Чи вважаєте, що мала квадратура – це вирок? Помиляєтеся. Навіть ремонт однокімнатної квартири хрущовки можна провести так, що житло стане комфортним і візуально привабливим. Головне – проявити фантазію, а не діяти за шаблонами 2000-х років. Якщо не виходить самостійно розробити ідеї, зверніться до дизайнерів. Недарма кажуть, що досвідчений дизайнер може зробити з одного квадратного метра два. Не менш важливо знайти виконавців, які втілять в життя задумки. Ремонт квартири виконує компанія W2Studio, і не важливо – вторинне це житло або новобудова. Якщо ваше місця проживання – Київ, звертайтеся до фахівців W2Studio.

Ідеї для ремонту однокімнатної квартири – як перетворити маленьке в велике

Існує декілька хитрощів, які дозволяють візуально розширити приміщення в однокімнатній квартирі. Розглянемо кілька.

  • Віддайте перевагу холодним відтінкам: бежевому, блакитному, сірому. Ремонт однокімнатної квартири, виконаний з такими акцентами, виглядає в рази приємніше, ніж із застосуванням темних тонів. Важливо! Чисто-білий колір строго заборонений. Парадокс, але він також звужує приміщення.
  • Складні, розсувні двері. Моделі, які відкриваються назовні, «з’їдають» простір. Вартість розсувних моделей ненабагато вище. З вибором проблем немає: Київ має величезним асортиментом.
  • Більше світла. Великі вікна, скляні елементи – все це візуально розширює приміщення. Особливо хороша з цієї точки зору новобудова, де ви можете все спланувати з нуля.

Не обов’язково знати всі тонкощі при ремонті однокімнатної квартири. Якщо вирішите замовити послугу у фахівця, вам не потрібно буде нічого придумати самостійно.

Дизайн однокімнатної квартири

Мабуть, головне, на що варто звертати увагу, – зонування простору. Виконуючи обробку приміщення, продумуючи меблювання, завжди намагайтеся чітко розділяти квадратні метри. Зона біля телевізора, спальне місце, місце для готування і кухонного столу – все повинно бути чітко розподілено. Це стосується також колірних рішень. Хаос – ворог квартири з малою квадратурою.

Другий важливий момент – розміщуйте предмети впритул до стіни в 1-кімнатній квартирі. Ніяких журнальних столиків і ваз по центру приміщень. Не купуйте круглі столи та стільці – їх не вийде поставити впритул через форми. Прямокутна і квадратна меблі – ваш вибір. Тим більше, що їх вартість внаслідок простоти дизайну часом нижче.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Комплексний ремонт однокімнатної квартири – красиво, стильно і затишно

Комплексні роботи – це, по суті, масштабний ремонт однокімнатної квартири під ключ. Він включає в себе демонтажні роботи, будівельні та косметичні. Фахівці можуть створити арку, отвір, нішу, внести зміни в несучі конструкції в 1-кімнатній квартирі. Таку послугу варто замовити, якщо ви бажаєте повністю перетворити житло. Його ціна вище, ніж у класичного ремонту, але і ефект набагато більший.

Якщо в 1-кімнатній квартирі відсутній якісне утеплення, шумоізоляція, ці недоліки також можуть бути усунені. Це важливий момент для власників сталинок і хрущовок, які будувалися без дотримання сучасних стандартів. Ремонт під ключ в такому випадку – спосіб одним махом значно поліпшити комфортність житла.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Ремонт 1-комантной квартири в новобудові під ключ

Проведення таких робіт в 1-кімнатній квартирі на увазі доведення житла до стану, коли в ньому можна комфортно проживати тут і зараз. Простіше кажучи, виконавець здає квартиру, і в ній більше нічого не потрібно доробляти. Ефективним є такий ремонт в новобудові і у «вторинці». Знову-таки, його ціна вища, ніж при замовленні окремих послуг, зате завдяки комплексності ця переплата компенсується.

Перевагою є також те, що всі роботи в однокімнатній квартирі виконує одна компанія. Це і оперативність, і можливість обговорювати всі тонкощі з одним виконавцем, а не безліччю підрядників.

У Києві таку послугу надає компанія W2Studio. У вас новобудова, і ви бажаєте, щоб перший ремонт був проведений на найвищому рівні? Ви – володар «вторинної» квартири, і хочете повернути їй первісний бездоганне стан? Фахівці компанії швидко і з гарантією якості втілять в життя ваші задуми.

Скільки коштує ремонт однокімнатної квартири в Києві – ціни

Вторинний ринок

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

від 1800 грн/м2

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

3500 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 3500 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 4500 грн/м2

Ціна, в основному, залежить від типу ремонту 1-кімнатної квартири. Очевидно, косметичні корективи обходяться дешевше, ніж повноцінні капітальні роботи. Вартість також залежить від додаткових робіт, якщо ви бажаєте такі провести. Це обговорюється індивідуально з кожним клієнтом.

Конкретні цифри ви знайдете на сайті компанії. На окремій сторінці вказана вартість кожного з типів ремонту. У разі виникнення питань, або якщо вас цікавить ціна ремонту однокімнатної квартири, можете звернутися до консультанта фірми. Для цього зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку, і представник компанії з вами зв’яжеться. Нагадаємо, що наше місце розташування – Київ.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Також наша компанія виконає ремонт однокімнатної квартири в Київській області (Ірпені та Бучі, Вишгороді, Білій Церкві, Борисполі, Вишневому, Броварах та інших містах). Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і залишайте заявку на безкоштовний виїзд виконроба.