Ремонт квартир в Вишневому

Ремонт квартир » Ремонт квартир в Вишневому
Вишневе - ремонт квартир під ключ

Компанія W2Studio накопичила багатий досвід ремонту квартир будь-якої складності. Географія наших переробок торкнулася будь-якої точки Київської області. У Вишневому ми здали понад 10 об’єктів, які вже прийняли в свої комфортні обійми своїх господарів. Нас рекомендують родичам та друзям. Компанія працює з об’єктами будь-якої будівельної складності і віддаючи нам ключі від вашої квартири в Вишневому, можете бути впевненими, що в встановлені договором терміни ви отримаєте житло мрії.

Якісний підхід до поставлених завдань – запорука задоволених клієнтів і ідеальної репутації компанії.

Переваги ремонту квартир в Вишневому від W2Studio

Компанія протягом 5 років професійно робить ремонт квартири під ключ в Вишневому як в новобудові, так і ремонт у вторинці. Ми виконуємо весь перелік ремонтних робіт. Це економить час, значно знижує ціну робіт і позбавляє замовника від вирішення багатьох питань.

Співпрацюючи з нами, ви автоматично захищені від помилок і підводних каменів, які будуть при роботі з бригадами, які мають невеликий досвід роботи.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Наші переваги:

  • Індивідуальний підхід. Кожному клієнту ремонт квартири за потребами. До ваших послуг бригада, яка виконає косметичний, капітальний або комплексний ремонт квартири або переробку в приватному будинку. Фахівці компанії завжди згодні йти назустріч побажанням і готові запропонувати вам кілька варіантів концепції ремонту квартири під ключ в залежності від смаку і гаманця замовника.
  • У штаті компанії є виконроб, який закріплений за певним об’єктом. Він знаходиться на постійному зв’язку з клієнтом і при виникненні будь-яких питань вирішує їх.
  • Кошторис до початку ремонту і календарний план роботи. На основі дизайн-проекту затверджується кошторис, в якій максимально докладно описується вартість кожного нюансу. Затвердження кошторису до початку ремонту гарантує клієнту економію коштів. Ні «прихованих витрат», всі витрати максимально прозорі. Компанія надає конкурентні ціни на послуги, матеріали та роботу.
  • При роботі використовується сучасне професійне обладнання. Це скорочує час ремонту, економить трудові ресурси, а значить береже ваші нерви.
  • У команді до ваших послуг: дизайнери, архітектори, інженери, сантехніки, електрики, малярі, штукатури-обробники і монтажники. Стаж роботи наших фахівців від 5 років.
  • Дотримання всіх технологічних процесів відповідно до державних норм, що гарантує високий рівень послуг.
  • Робота з перевіреними постачальниками матеріалів, якість яких перевірено багаторічним співробітництвом. Всі назви витратних матеріалів, найменування фірм зафіксовані в кошторисі.
  • Компанія несе повну гарантію по проведеному ремонту та монтажу обладнання, це документально підтверджено договором. У ньому ж спочатку прописані гарантійні терміни, протягом яких ремонтна бригада зобов’язується усунути виявлені після проведення ремонту робіт дефекти без додаткової оплати. У нас також є штрафні санкції за невиконання в строк роботи.
  • У договорі прописаний порядок внесення додаткових витрат при їх виникненні. Всі ці поправки фіксуються в угодах, які підписуються обома сторонами.
  • Ремонт не вважається закінченим, поки не буде підписано двосторонній акт передачі об’єкта.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Ми думаємо про завтрашній день, майбутнє, в якому будуть жити наші діти. Тому при ремонті квартир в Вишневому компанія працює з екологічними матеріалами, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами. Крім того, компанія утилізує відходи по стандартам, прийнятим в Євросоюзі.

Фахівці компанії ведуть відстеження основних тенденцій розвитку ринку ремонтних послуг і будівництва. Наші професіонали регулярно проходять удосконалення кваліфікації. Там же ви можете подивитися відгуки вдячних клієнтів і задати будь-які ваші запитання. Менеджер компанії завжди на зв’язку і з готовністю відповість на них.

Вартість ремонту в новобудові і вторинному ринку в Вишневому

Вторинний ринок

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

від 1800 грн/м2

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

3500 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 3500 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 4500 грн/м2

Безсумнівно, можна завжди і скрізь заощадити: знайти бригаду за мінімальною ціною, купити дешеві матеріали, але отримати якісний ремонт, витративши на нього смішну ціну не вийде.

Вартість ремонту від нашої компанії не буде найдешевшою або найдорожчою, але вона буде максимально адаптована до якості та обсягу робіт, які ми надамо.

Ціна ремонту багато в чому залежить від площі і розміру квартири в Вишневому, чи буде це тільки оздоблення однієї кімнати або капітальний ремонт приміщення, ремонт в новобудові або у вторинному житло. Який би не був ваш вибір, нашим пріоритетом буде максимальну якість сервісу за демократичною ціною.