Ремонт квартир в Бучі

Ремонт квартир » Ремонт квартир в Бучі
Ремонт квартир під ключ - Буча

Добрий день, меня звати Мизайло. Я є співробітником компанії W2Studio. Працюю тут на посаді бригадира будівельної артілі вже 5 років. Стаж роботи майстром-оздоблювачем у мене вже більше 15 років. За цей період часу я змінив кілька місць робіт перш, ніж зупинився на цьому. Сьогодні я хочу розповісти, чому люблю і пишаюся своєю роботою.

Наше житло – місце, куди ми завжди повертаємося після повсякденної метушні. Тут ми відпочиваємо і розслабляємося, тому дуже важливо, щоб тут все було так, як ми цього хочемо. Сьогоднішній день показує нам величезну різноманітність варіантів ремонту і дизайну квартир. Використовуючи сучасні технології і модні оздоблювальні матеріали, можна здійснити найсміливіші мрії і перетворити свою квартиру на справжній витвір мистецтва.

Якісний ремонт квартир в Бучі

Я кожен день йду на роботу із задоволенням, тому що люблю справу, якою займаюся. За час роботи ремонтником чого тільки я не бачив! Моя бригада стала моєю другою сім’єю. Ми відремонтували разом вже тисячі квадратних метрів капітального ремонту квартир. Найприємніше для мене – подяка і посмішки клієнтів при здачі об’єкта. Мені подобається, що компанія, в якій я працюю, абсолютно прозора при здійсненні ремонту.

Як ми працюємо

Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік.

Запрошуючи нашу бригаду для здійснення ремонту квартир в Бучі, ви гарантовано отримуєте:

 • Високий рівень кваліфікації робітників і багаторічний досвід роботи в сфері ремонту квартир в новобудові або при ремонті квартири у вторинному ринку.
 • Ми завжди чітко дотримуємося графіку робіт.
 • Тут оптимальне співвідношення ціна-якість.
 • Ми добре знаємо закон про захист прав споживачів. Укладаємо договір і несемо відповідальність до самої здачі об’єкта.
 • Грамотно і чітко складаємо ремонтний кошторис і строго їй слідуємо.
 • Працюємо з перевіреними постачальниками, які надають гнучкі системи знижок
 • Враховуємо сучасні тенденції, застосовуємо надійні і екологічні матеріали.
 • Здаємо об’єкт поетапно, що забезпечує максимальний контроль якості і оплату тільки за виконану роботу.

Від себе хочу додати, що за 5 років роботи з моєї бригади не звільнився жоден співробітник. Кожен з нас відчуває і знає відповідальність перед клієнтами. Нас, як спадок, клієнти передають своїм близьким.

Ремонт квартир під ключ від W2Studio в Бучі

 • Перед роботою ми робимо висновок двосторонній договір, де прописаний кожен крок ремонту.
 • У нашій компанії є єдиний фіксований прайс для всіх клієнтів.
 • У штаті є архітектор, інженери, дизайнер інтер’єру, монтажники, маляри, електрики, сантехніки, штукатури-маляри.
 • Співпрацюємо з фахівцями з установки камінів, столярами, фахівцями з художнього кування, художниками. Здійснимо будь-які ваші фантазії в інтер’єрі.
 • Добре налагоджений зворотній зв’язок з клієнтами допомагає бути в курсі переваг господарів квартир і оперативно здійснювати побажання останніх.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

На сайті компанії ви можете подивитися не тільки готові об’єкти, а й ті роботи, які знаходяться в самому розпалі. Це здійснюється за згодою клієнтів і допомагає при контролі якості, до того ж, господарі квартири в будь-який момент можуть стежити за процесом без безпосередньої присутності.

Ціни на ремонт квартир в Бучі

Вторинний ринок

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

від 1800 грн/м2

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

3500 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 3500 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 4500 грн/м2

Орієнтовна вартість робіт при ремонті в Бучі показана нижче.

Орієнтовна ціна розраховується з урахуванням демонтажних робіт, послуги з установки і розводці з підключенням сантехніки. Ціна повинна враховувати, чи буде це ремонт в новобудові або переробка буде у вторинному житло. Оздоблювальні роботи вважаються в окремій кошторисі. При цьому враховується особливість приміщення, кількість шарів обробки і стан поверхонь до ремонту.

При замовленні ремонту квартири під ключ в новобудові з чорновою обробкою в Бучі ви отримаєте дизайн інтер’єру в подарунок.

Крім того, я з гордістю хочу вам розповісти про нашу послугу подарункового сертифіката. Якщо ваші близькі давно мріяли про ремонт в квартирі під ключ в Бучі, але не наважувалися його почати, то ви можете подарувати їм грошовий сертифікат, наприклад, на новосілля. Це кращий і, головне, потрібний подарунок, який, безумовно оцінять. Ціну сертифіката уточнюйте на сайті або у наших менеджерів.

З упевненістю можу сказати, що в нашій компанії ви завжди можете бути спокійними за якість роботи. Гарантію на ремонт квартир в Бучі ми даємо 1 рік. У цьому сегменті в Київській області ми лідери. Крім того, ви завжди можете звернутися до наших фахівців при виникненні будь-яких питань, пов’язаних з ремонтними роботами.

Ми дорожимо репутацією. І на закінчення хочеться вам побажати легкого ремонту, адекватного кошторису і затишку у відремонтованому помешканні.