Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт квартир » Ремонт трикімнатної квартири
Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт квартири – справжнє роздолля для втілення ідей, якщо мова йде про 3-кімнатному житло. Велика квадратура дозволяє експериментувати з плануванням, зонуванням, «наповненням» приміщень. Щоб вичавити максимум користі з ситуації, рекомендуємо замовити послугу ремонту у професіоналів. Вони не тільки реалізують ваші задумки, а й порадять, підкажуть, проконсультують. Незважаючи на те, що це Київ, вартість послуг більш ніж прийнятна. Головне – знати, до кого звернутися при замовленні ремонту трикімнатної квартири.

Компанія W2studio проводить ремонт трикімнатної квартири під ключ з гарантією якості. Перед початком роботи проводиться розгорнута консультація, а перед тим, як приступити, укладається договір. Все офіційно. Компанія бере на себе демонтажні роботи, оздоблювальні роботи та, в цілому, повний комплекс ремонтних заходів. І неважливо – новобудова це або житло на вторинному ринку.

Який зробити ремонт в трикімнатній квартирі – ідеї

Перш ніж проводити ремонт під ключ, головне – визначити призначення кімнат. Якщо в квартирі проживає сім’я з дитиною, зазвичай одна кімната віддається батькам, друга – дитині, а характер третьої визначається за бажанням. Тут можна зробити ігрову, кімнату для гостей або робочий кабінет. Останній варіант особливо актуальний в період пандемії. Від вас вимагається лише вибір варіанту. Реалізацію плану візьме на себе компанія, у якій ви вирішите замовити послугу. W2studio надасть попередній дизайн-проект, який дасть вам загальне уявлення про результат ремонту до його проведення.

Також важливим моментом при перетворенні трикімнатної квартири є стилістика. Найпопулярніші варіанти – класичний стиль, сучасний і хай-тек. Якщо не розбираєтеся в цих поняттях, рекомендуємо скористатися послугами дизайнера. Вартість послуг порівняно невелика, якщо врахувати що отримується користь. Київ – місто, де працюють тисячі професіоналів, так що проблем при пошуку не буде.

Дизайн в трикімнатній квартирі

Найбільш популярний варіант сьогодні серед власників 3-кімнатної квартири – зонування простору за допомогою меблів. Проводячи ремонт в новобудові або на «вторинці», потрібно виділити квадратні метри під конкретні завдання, навіть в рамках однієї кімнати. Наприклад, відмінний варіант, якщо меблями відокремлена зона перед телевізором, зона для читання і так далі. Це все лише на словах здається простим, на ділі це важка, кропітка робота. Новобудова – більш простий варіант для втілення ідей, так як ви все робите з нуля.

Що стосується колірної гамми: так як ми маємо справу з трикімнатної квартирою з великою квадратурою, можна не обмежувати себе в цьому плані. Це в маленькій квартирці потрібно бути обережним, щоб не «з’їсти» частину простору. Використовуйте ті відтінки, які вам подобаються. Знову-таки, щоб спростити цю задачу, проводячи ремонт трикімнатної квартири в панельному будинку, користуйтеся послугами дизайнера.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Капітальний ремонт трикімнатної квартири в новобудові

Новобудова здається найчастіше без повноцінного ремонту. Заїжджати в неї відразу не можна, необхідно виконати хоча б мінімальний обсяг робіт. Оптимальним варіантом є капітальний ремонт під ключ. Його ціна вище, ніж у косметичного, зате ви отримуєте житло, повністю готове для заселення. Звідси і назва «під ключ».

Якщо ваше місто – Київ, можете замовити послугу у компанії W2studio. Фахівці візьмуть на себе обробку, заміну вікон та дверей, декор і так далі. Ціна при цьому буде нижче, ніж при замовленні послуг окремо. Економте і отримуйте максимум користі.

Як ми працюємо

Всі роботи віконуються за договором і виключно в терміни. Наша компанія дает гарантію на ремонт в 1 рік.

Ремонт 3-комантной квартири під ключ

Компанія надає послугу згідно з чітким алгоритмом. Розглянемо його.

  • Заявка. Ви зв’язуєтеся з представником і повідомляти про бажання скористатися послугою ремонту 3-кімнатної квартири.
  • Виїзд на об’єкт. Спеціаліст відвідує вторинну квартиру або житло в новобудові, оцінює його, спілкується з замовником.
  • Складання кошторису. Ціна через цього пункту не підвищується: послуга включена у вартість. Клієнт дізнається, в яку суму обійдеться обумовлений обсяг робіт.
  • Підписання договору, початок роботи. Наявність документа – гарантія якості і захищеності прав клієнта. Робота виконується точно в строк, зазначений в умовах. При цьому не має значення, чи це ремонт трикімнатної квартири в хрущовці в поганому стані, або косметичні корективи нового житла.

Скільки коштує ремонт трикімнатної квартири в Києві – ціни

Вторинний ринок

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ

від 1800 грн/м2

Вторинний ринок

КАПІТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ

3500 грн/м2

Новобудова

РЕМОНТ “ПІД КЛЮЧ”

від 3500 грн/м2

Новобудова

ЕЛІТНИЙ РЕМОНТ КВАРТИРИ

від 4500 грн/м2

Ціна ремонту трикімнатної квартири залежить від того, де проводяться роботи: в новобудові або на «вторинці». Враховується обсяг робіт. Незважаючи на те, що це Київ, столиця, вартість послуги у компанії W2studio більш ніж прийнятна. З точними цифрами ви можете ознайомитися на сайті, на окремій сторінці з ціновими пропозиціями.

Щоб скористатися послугою ремонту 3-кімнатної квартири, телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Там же можете отримати консультацію, якщо у вас залишилися питання. Фахівці компанії нададуть інформацію про вартість, алгоритмі роботи і доступні послуги.

Телефонуйте до нас

(067) 213 04 04

Відзначимо те, що наша компанія виконає ремонт 3-кімнатної квартири і в Київській області (Ірпені та Бучі, Вишгороді, Білій Церкві, Борисполі, Вишневому, Броварах та інших містах). Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і залишайте заявку на безкоштовний виїзд виконроба.