Як вибрати вхідні металеві двері – поради при купівлі та встановлення

Ремонт квартир » Статті » Як вибрати вхідні металеві двері – поради при купівлі та встановлення
Як вибрати вхідні двері

У будь-якому житлі, будь то квартира або заміська садиба, найважливішим компонентом є вхідні двері. Саме вона першою зустрічає гостей, вона ж перша встає на сторожі майна господаря. Так які вхідні двері краще вибрати?

На сьогоднішній день вхідні двері повинні бути не тільки красивими, але і міцними. Основна функція таких дверей – захист внутрішнього приміщення від зловмисників.

Вхідні двері повинні бути з високим рівнем звуко- і теплоізоляції. При цьому зовнішній вигляд дверей повинен поєднуватися з навколишнім оточенням. Гарні двері повинна бути практичними і екологічними, відповідати всім нормам пожежної безпеки. Щоб правильно відповісти на питання як вибрати хороші вхідні двері потрібно знати з чого вони складається.

Основні складові компоненти конструкції вхідних дверей:

 • дверна коробка з лиштвами, порогом і ущільнювачами;
 • дверне полотно;
 • фурнітура.

Кожен з цих елементів грає значну роль у подальшій службі дверей. При покупці уважно розпитайте продавця про кожний компонент, особливо про внутрішнє наповнення дверного полотна, адже його ви не побачите. Виробник якісної продукції зазвичай не боїться давати гарантію на свій виріб і охоче відповість на всі ваші питання. Особливу увагу приділіть огляду фурнітури. Часто саме на ній економлять при виробництві. Закрийте і відкрийте двері кілька разів. Якісна двері має плавний хід, закривається без зусиль. Всі ущільнювачі м’яко і щільно прилягають, забезпечуючи герметичність конструкції.

Сучасні вхідні металеві двері розрізняються за експлуатаційними властивостями: це вхідні двері для приватних будинків, для багатоквартирних будинків з входом з під’їзду і для багатоквартирних будинків з входом з вулиці.

Вхідні двері для квартири

Перед любым хозяином жилища, когда он затевает ремонт квартиры под ключ, встает вопрос как выбрать входную дверь. Для нее одним из важнейших свойств идет безопасность. Входная металлическая дверь в квартиру – это комплекс защитных свойств дверного полотна, коробки двери, замков и запирающих механизмов. Чем технологичнее устройство, тем выше защитные функции двери.

Другий за значимістю пункт, який повинен враховувати господар при ремонті квартири і виборі двері – хороший рівень шумоізоляції. За сучасними стандартами звукоізоляція вхідних дверей повинна бути порівнянна з капітальною стіною. Цей показник у якісних дверях не нижче 35 дБ (голосна розмова зовні відчувається як шепіт з внутрішньої сторони дверей).

І третім, не менш важливою властивістю є теплоізоляція. Перепади температур між під’їздом і квартирою усуваються багатошаровістю сучасних конструкцій.

Безпека. У це поняття входить захист від злому, надійність замку і фурнітури, товщина полотна. Крім цього, вхідним дверям належить бути пожежобезпечними і екологічними.

Входной двери в квартиру желательно быть красивой и эстетичной, ведь она является лицом хозяина жилища. Дизайн двери на сегодняшний день ограничен только порогами вашей фантазии. Компактность. Это свойство особенно актуально в небольших пространствах многоквартирных домов. Поэтому, при комплексном ремонте квартиры большинство хозяев, выбирая между одной дверью, сочетающую в себе все вышеперечисленные качества или вариант коробки с двойным полотном, остановятся в пользу экономии площади.

Вхідні двері для дому

Як вибрати вхідні двері в приватний будинок? У чому її особливості? У приватному будинку при виборі вхідних дверей потрібно врахувати кілька нюансів:

 • наявність конденсату при різких перепадах температур через близькість вулиці;
 • наявність прямих сонячних променів;
 • в холодну пору року ризик промерзання і розшарування матеріалу дверей.

Для боротьби з такими нюансами і містками холоду, існує кілька прийомів:

 1. Установка подвійних дверей. Двері з вулиці роблять металевими, внутрішню встановлюють з дерева або пластику.
 2. Вхідні двері з терморозривом. Поняття таких дверей в тому, що внутрішній і зовнішній шари не стикаються. Між ними встановлюється спеціальна прокладка, що забезпечує низьку теплопровідність.

Обидва прийома працюють за одним принципом – між вулицею і приміщенням утворюється шар з низькою теплопровідність, що нівелює містки холоду, промерзання і утворення криги. За нормативами двері, яка встановлюється на вході в приватний будинок має бути мінімум з двома ущільнювачами. При установці такої двері оптимальним буде зробити козирок над отвором. Він вбереже двері від корозії.

Які основні якості хороших вхідних дверей?

Як правильно вибрати вхідні двері? Ідеальні вхідні металеві двері з гарною звуко- і шумоізоляцією це:

 • товщина полотна не менше 80 мм;
 • два контури ущільнювача;
 • облицювальні панелі з товщиною 12 мм і більше;
 • мінеральна вата в якості ущільнювача.

Ставлячи питання, які вхідні двері вибрати, будь то двері для приватного котеджу або квартири, першорядне значення надають надійності і міцності конструкції, адже вона в перспективі повинна прослужити господарям не одне десятиліття.