Як підготуватися до ремонту – порядок робіт

Ремонт квартир » Статті » Як підготуватися до ремонту – порядок робіт
Ремонт в новобудові Київ

Ремонт без підготовки – малоперспективний захід. Перш ніж стукати молотком, клеїти шпалери і класти плитку, потрібно провести етап планування, підготовки. Ремонт квартири не терпить поспіху. В іншому випадку ви отримаєте не те житло, про яке мріяли. У цьому матеріалі ми надамо рекомендації, що стосуються підготовки до ремонту.

Етап планування

Почніть з вивчення нормативних актів. Якщо ви бажаєте зробити перепланування, дізнайтеся, яка зі стін є несучою, які є заборони конкретно у вашому домі. Це стосується не тільки випадків зі зміною планування. Ще один приклад – установка теплої підлоги. Водяну модель не можна монтувати в більшості будинків. Причина – заборона на підключення до загального стояка. Чи не врахуйте цей момент – і ви отримаєте проблеми у вигляді штрафу і агресії з боку сусідів, адже після підключення знизиться тиск у водопроводі всього будинку. Висновок: якщо плануєте зробити серйозні зміни в будинку, дізнайтеся, чи дозволені вони.

Важливий і сучасний етап планування ремонту квартири, яким багато хто нехтує, – 3D-візуалізація. Хочете дізнатися, як буде виглядати будинок після переклеювання шпалер або перестановки меблів? Не обов’язково дійсно проводити ці роботи, щоб оцінити результат. Сучасні технології дозволяють «заглянути в майбутнє». Користуйтеся!

Продумайте освітлення. Згідно неписаним законам, в центрі приміщення повинно бути основне яскраве джерело світла – люстра. Чи потрібно додаткове освітлення – залежить від площі кімнати. Якщо вона більше 40-50 квадратних метрів, встановіть додаткові світильники по кутах. Крім того, встановіть достатню кількість розеток. Бажано, щоб завжди було 2-3 запасні.

Підготовчі роботи

Перший етап – демонтаж. Видаляються старі шпалери, побілка, штукатурка, підвісні стелі (якщо планується їх заміна). Важливо! Підлогове покриття знімайте в останню чергу. В ході ремонту утворюється будівельне сміття, і краще він буде засмічувати старий паркет або ламінат. Якщо в ході ремонту ви не будете міняти підлогове покриття, обов’язково покрийте його захисною плівкою. Для більшої надійності укладіть зверху картон. Він захистить покриття від фарби, клею та інших небезпечних речовин. Нові вікна і двері також встановлюйте в самому кінці. Нехай старі візьмуть на себе весь «удар» від будівельних робіт. P>

Захистити потрібно і м’які меблі. Її матеріал «вбирає» в себе будівельний пил, сміття і запахи. Якщо є можливість, винесіть її в іншу кімнату. якщо немає, – використовуйте чохли для м’яких меблів.

Якщо ремонт проводиться в одній з кімнат, ізолюйте її від інших. Щільно закрийте двері і вікна, якщо вони є. Шкідливі запахи ремонтних сумішей не дозволять мешканцям з комфортом перебувати вдома

Перед початком ремонту розведіть комунікації: телевізійні дроти, телефонні і інтернет-шнури. Розведення проводиться шляхом штроблення стін. Щоб правильно зробити розводку, потрібно якісно провести перший етап, про який ми говорили, – планування. Ви повинні чітко знати, де буде телевізор, інтернет-роутер, розетки і вмикачі.

Після того, як все сплановано, і захищені уразливі поверхні, можна починати самі ремонтні роботи. Успіхів!