Установка металопластикових вікон

Ремонт квартир » Статті » Установка металопластикових вікон
Установка вікон ПВХ

Установка вікон ПВХ – справа трудомістка. Не варто братися за нього людині без спеціальних знань і навичок.

Вікна ПВХ можуть служити своїм господарям кілька десятиліть. Вони міцні, екологічні, забезпечують хорошу звуко- і теплоізоляцію, естетично виглядають, не вигоряють, не схильні до гниття і досить прості в догляді. Від чого ж залежить якість і довгостроковість експлуатації вікон? Але до установки пластикових вікон кожен клієнт хоче отримати вичерпну інформацію про предмет. Для того, щоб вікна радували вас довгі роки потрібно врахувати кілька важливих факторів.

Технология и особенности монтажа металлопластиковых окон

У виборі вікна 50% успіху – це якість самого вікна, воно формується зі складових:

  • Склопакет. Це два герметично запаяних шару скла з прошарком повітря або інертного газу. Чим більше склопакетів, тим вища тепло- і звукоізоляція у вікна ПВХ.
  • Рама вікна, його профіль. Товщина і висота профілю впливає на експлуатаційні властивості металопластикових вікон.
  • Фурнітура. Це механізми відкривання та провітрювання, гумові прокладки та інше.

Не менее важным элементом долгосрочной службы является правильная установка пластиковых окон. Идеально, если установка нового пластикового окна и капитальный ремонт квартиры совпадают по времени. Процесс монтажа при этом полностью отработан. Специалисты приезжают со всем необходимым оборудованием, подгоняют окна ПВХ под размеры проемов, учитывая все нюансы и особенности помещения.

Установка вікон в Києві здійснюється фахівцями нашої компанії за допомогою новітнього обладнання. Процес монтажу при зверненні до професійних майстрам повністю відпрацьований. Фахівці приїжджають з усім необхідним обладнанням, підганяють вікна ПВХ під розміри прорізів, враховуючи всі нюанси і особливості приміщення. Процедуру установки вікон можна розділити на кілька етапів:

  1. До монтажу вікон необхідно провести точні виміри. Виробляються фахівцем у зручний для вас час. Враховується конструкція і тип стін будинку, наявність нестандартних віконних прорізів.
  2. Демонтаж старого вікна, підвіконня і укосів. Видалення сміття та підготовка отвору до монтажу. Операція проходить безпосередньо перед установкою нового віконного профілю.
  3. Безпосередній монтаж вікна. У рамі вікна з попередньо витягненими склопакетами просверливаются отвори для кріпильних елементів. Закріплення вікна в отворі проводиться за допомогою спеціальних болтів.
  4. Герметизуючий шар. Це шар монтажної піни з подальшими шарами гідро- і пароізоляцією. При цьому зовні вікно закривається або спеціальною стрічкою, або штукатурним розчином.

Є деякі деталі, які потрібно враховувати при плануванні придбання вікон з установкою. Краще, якщо установка вікон запланована одночасно з ремонтом квартири. Не бажано встановлювати вікна в холодну пору року. Якщо є можливість краще почекати, коли температура на градуснику буде вище -10 ℃. Монтажна піна не любить низькі температури.

Переваги скління балконів і лоджій з ПВХ профілю

В Украине в холодное время года особенно актуально остекление балконов и лоджий. Кроме теплоизоляции остекление обеспечивает защиту от шума, пыли, дождя и ветра. Кроме того, после остекления балкона у вас появится больше полезной площади, которую можно использовать как жилую. Когда вы делаете ремонт квартиры под ключ, то всегда обращаете внимание на материалы, используемые при работе и на мастерство рабочей бригады. Это также имеет значение как при выборе окон для остекления, так и при установке окон в Киеве.

Найбільш популярними для скління балконів і лоджій є ПВХ вікна. Такі вікна красиво виглядають, прості в догляді, добре зарекомендували себе в експлуатаційних якостях. Прекрасно захищають при температурних перепадах, на них не утворюється цвіль. Крім того, вони відносно швидко встановлюються і довго служать. Вартість вікна з установкою при цьому відповідає якості. Можна отримати додаткові теплі і затишні метри приміщення, які будуть радувати вас довгі десятиліття.

Якщо ви мрієте про затишок тиші і теплі в вашому домі, зателефонуйте за вказаним телефоном і скористайтеся послугами фахівців бригади по професійній установці вікон.